Рейтинг виробників спортивного харчування

Спортивне харчування дозволяє витягти з тренувань максимальний ефект. Так звані гейнери сприяють прискореному набору м'язової маси і збереженню оптимальної форми.

Сьогодні ми представляємо рейтинг виробників спортивного харчування , в який увійшли бренди, які пропонують найефективніші гейнери .

Зміст:

  • 10. Ironman
  • 9. Weider
  • 8. Dymatize Nutrition
  • 7. Power System
  • 6. Twinlab
  • 5. SAN
  • 4. Ultimate Nutrition
  • 3. BSN
  • 2. Optimum Nutrition
  • 1. Multipower

10. Ironman

Російське спортивне харчування відкриває рейтинг. Воно відрізняється демократичною ціною при хорошій якості. Гейнер Ironman в розфасовці 2 800 г коштує близько 1 400 рублів, що робить його дуже популярним серед російських атлетів.

9. Weider

Крім високої якості і ефективності, лінійка спортивного харчування від Weider відрізняється великою кількістю смаків, що дозволяє внести приємну різноманітність в раціон. У числі недоліків лінійки - відсутність спеціальних продуктів для новачків.

8. Dymatize Nutrition

Широка лінійка продуктів задовольняє всі основні потреби спортсменів. У числі недоліків атлети відзначають невисокі смакові якості і погану розчинність спортивного харчування.

7. Power System

Понад 90% спортсменів, які вживають продукцію бренду, не відчували будь-яких побічних ефектів з боку шлунково-кишкового тракту. Гейнери Power System відрізняються доступною ціною - близько 1 500 рублів за 2 000 м

6. Twinlab

В лінійці цього бренду можна знайти спеціальне спортивне харчування для початківців атлетів, а також для тих спортсменів, хто страждає алергічними реакціями. Продукція орієнтована в основному на масовий фітнес-сегмент і може бути охарактеризована як "легка".

5. SAN

Виробник приділяє особливу увагу підтримці суглобів, додаючи в свої продукти спеціальну "підживлення". Єдиним мінусом можна назвати малу поширеність SAN. Однак це, в свою чергу, захищає від підробок.

4. Ultimate Nutrition

Бренд пропонує великий асортимент спортивного харчування. У числі продуктів є рідкісний чистий сироватковий протеїн. Продукти не тільки прекрасно засвоюються, а й мають відмінний смак.

3. BSN

Кращі виробники спортивного харчування розробляють лінійки з урахуванням особистого рейтингу спортсмена. Саме такі гейнери пропонує BSN. З урахуванням високої якості харчування, ціна на нього вважається помірною - за 2 610 г гейнера близько 2 500 рублів.

2. Optimum Nutrition

Виробник випускає широку лінійку спортивного харчування. Американський бренд є одним з найбільш популярних в галузі. Ціна продуктів досить помірна. Гейнер в розфасовці 2 727 г коштує близько 1 700 рублів.

1. Multipower

Очолює рейтинг ефективності спортивного харчування німецький бренд, що виробляє комплексні серії для харчування спортсменів. Особливу увагу виробник приділяє жіночої статі, гейнери Multipower не тільки сприяють оптимальному набору м'язової маси, але і балансують гормональний фон. Головний мінус продуктів - відносна дорожнеча. Так, гейнер в розфасовці 3 000 г коштує близько 2 200 рублів.