Рейтинг виробників дитячого харчування

Кожна мама бажає годувати малюка тільки кращими продуктами. Звичайно, у улюбленого малюка повинна бути найкраща суміш , найкращий сік і найкраща дитяча каша .

Незважаючи на те, що продукти харчування для дітей піддаються самому ретельному контролю, далеко не завжди батьки задоволені вмістом яскравих пачок і баночок.

Сьогодні ми склали рейтинг виробників дитячого харчування , заснований на відгуках відвідувачів сімейного порталу 7я. ру.

До нього увійшли торгові марки, під якими випускається харчування для малюків до трьох років.

Зміст:

  • 10. Semper (Semper)
  • 9. Friso (FrieslandCampina)
  • 8. ФрутоНяня (ВАТ "Прогрес")
  • 7. Тьома (Юнімілк)
  • 6. Gerber (Nestle)
  • 5. Бабусине Козуб (Сивма)
  • 4. Celia (Лакталіс)
  • 3. Humana (DMK)
  • 2. Heinz для дітей (Heinz)
  • 1. Ненні (Vitacare)

10. Semper (Semper)

- визнаний лідер у виробництві дитячого харчування в Швеції. Під маркою Semper виробляється більше 90 найменувань різних продуктів харчування для дітей з самого народження.

9. Friso (FrieslandCampina)

- це широка лінійка дитячих сумішей, що піддаються ретельному контролю якості. Серед сумішей Friso є як продукти для абсолютно здорових малюків, так і ті, які підійдуть алергікам і дітям з проблемами шлунково-кишкового тракту.

8. ФрутоНяня (ВАТ "Прогрес")

- це соки, пюре, пудинги і каші для малюків, а також питна дитяча вода. Марка відома на російському ринку з 2000 року і є дуже популярною серед батьків."ФрутоНяня" удостоєна звання "Народна марка 2011".

7. Тьома (Юнімілк)

- недороге і якісне дитяче харчування: пюре, йогурт, сир, молоко і соки. У лінійці "Тема" є все необхідне для грамотного введення прикорму, в тому числі гіпоалергенні продукти для дітей .

6. Gerber (Nestle)

- марка, відома на ринку дитячого харчування з 1927 року. У Росії продаються більш 80 найменувань продуктів Gerber. Сьогодні бренд належить великому холдингу Nestle, що забезпечує найвищий контроль за рівнем якості.

5. Бабусине Козуб (Сивма)

- це пюре, соки, молочні суміші та трав'яні чаї для дітей. У продуктах не використовуються консерванти, барвники та ароматизатори. Продукти харчування під маркою "Бабусине Лукошко" розроблялися спільно з НДІ харчування РАМН.

4. Celia (Лакталіс)

- це молочні суміші та дитячі каші, улюблені батьками в 40 країнах по всьому світу. Вся продукція під маркою "Celia" проводиться і упаковується у Франції.

3. Humana (DMK)

- бренд, що належить одному з найбільших в Європі виробників молочних продуктів, концерну DMK. Пюре, каші, напої і дитячі суміші Humana популярні у батьків по всій Європі.

2. Heinz для дітей (Heinz)

- це широка лінійка, що включає такі продукти, як якісна молочна суміш , овочеві, фруктові і м'ясні пюре, печиво, соки і молоко. Сучасна лабораторія заводу Heinz в м Георгієвську забезпечує безперервний контроль якості продуктів. Печиво, пюре, вермішель і чай виробляються в Італії.

1. Ненні (Vitacare)

- найкраща молочна суміш на основі козячого молока, виробляється в Новій Зеландії. Продукція "Ненні" ідеальна для дітей з непереносимістю коров'ячого білка. Суміші даної марки відмінно підходять для вирішення таких проблем, як профілактика дитячих кольок і атопічний дерматит .