Рейтинг виробників кондиціонерів і спліт-систем

Спекотне літо зовсім не за горами. А значить, пора задуматися над покупкою кондиціонера, який допоможе пережити навіть самий пекучу спеку в комфортних умовах. Тим більше, що навесні багато продавців пропонують різні знижки і бонуси, на зразок безкоштовної установки. Зате в розпал сезону чергу на установку спліта може розтягнутися на довгі тижні.

Отже, наш сьогоднішній рейтинг виробників кондиціонерів і спліт-систем є як не можна більш своєчасним.

Складено він за результатами експертних оцінок, а також відгуків користувачів в мережі Інтернет.

Зміст:

  • 10. Hyundai
  • 9. Gree
  • 8. Hitachi
  • 7. Haier
  • 6. Panasonic
  • 5. Toshiba
  • 4. Mitsubishi Electric
  • 3. Mitsubishi Heavy Industries
  • 2. General Fujitsu
  • 1. Daikin

10. Hyundai

Якість техніки південнокорейського бренду Hyundai не поступається японським аналогам. Відсоток заводського браку - менше 0, 1%, т. Е. Менше 1 кондиціонера на 1000 побутових спліт-систем. Спліт від Hyundai відрізняє низький рівень шуму і широкий набір функцій (охолодження, обігрів, очищення повітря).

9. Gree

Компанія GREE Electric Appliances володіє не тільки виробництвом кондиціонерів, а й науково-дослідним центром в області технологій створення штучного клімату. Бренд Gree не дуже популярний в Росії, але в Європі кожна третя побутова спліт-система саме цієї марки.

8. Hitachi

Японський бренд пропонує кондиціонери і спліт-системи найвищої якості.Виробничі потужності компанії Hitachi Ltd. розташовані в Японії і низці європейських країн. Пріоритетний напрямок роботи цього виробника - застосування новітніх екологічно безпечних холодоагентів.

7. Haier

Крім кондиціонерів компанія виробляє десятки найменувань великої побутової техніки: це і холодильники, і морозильні камери, і пральні машини, і навіть винні шафи. У продуктовій лінійці бренду представлено понад 30 різних моделей побутових кондиціонерів.

6. Panasonic

Кондиціонери Panasonic дуже популярні у російських споживачів, так як відрізняються досить доступною ціною при високій якості техніки. Останні моделі бренду забезпечені датчиком ECONAVI, що дозволяє економити електроенергію, а також системою nanoe-G для очищення повітря.

5. Toshiba

Системи кондиціонування від Toshiba встановлені в комплексі Капітолійських музеїв Рима, а також в Останкінському телецентрі в Москві. Компанія має 1200 патентів в Японії, а також власний науково-дослідний центр.

4. Mitsubishi Electric

На території Росії кондиціонери Mitsubishi Electric представлені вже 15 років. Вся продукція бренду проходить суворий контроль якості - кожен кондиціонер після сходу з конвеєра проходить 20-хвилинний тест функціональності.

3. Mitsubishi Heavy Industries

Японська компанія займається електронікою з 1884 року. Модулі під брендом MHI є навіть на Міжнародній космічній станції. Кондиціонери MHI відрізняються низьким енергоспоживанням, мінімальним рівнем шуму і практично нульовим відсотком браку.

2. General Fujitsu

Кондиціонери General Fujitsu встановлені в будівлі Держдуми РФ і в берлінському аеропорту Tegel. Техніка цього японського бренду відрізняється високою функціональністю, а "топова" модель інверторного кондиціонера General Plasma Aero практично не має аналогів по енергоекономічності.

1. Daikin

Японський бренд Daikin - безумовний лідер рейтингу виробників кондиціонерів і спліт-систем . Термін безперебійної безперервної роботи у побутових кондиціонерів від Daikin становить понад 100 тисяч годин. Спліт-системи бренду неодноразово потрапляли в рейтинги кондиціонерів, отримували нагороди за екологічність, а також за стильний дизайн.