Рейтинг найбільших знімних квартир Москви

передрікає аналітиками друга, третя і навіть четверта хвилі фінансової кризи не лякають шанувальників елітного житла. Оренда квартири в Москві - задоволення не з дешевих, а якщо мова йде про житло класу люкс, то ціна стає воістину вражаючою. Як, втім, і самі апартаменти, що вражають своїми розмірами і оздобленням. Пропонуємо Вашій увазі рейтинг найбільших знімних квартир Москви за даними аналітиків порталу Bazanda. ru.

Зміст:

  • 10.
  • 9.
  • 8.
  • 7.
  • 6.
  • 5.
  • 4.
  • 3.
  • 2.
  • 1.

10.

Квартира з сімома кімнатами, розташована на Великій Татарській вулиці, є самою скромною в представленій десятці. Апартаменти площею в 470 "квадратів" можна орендувати за $ 40 тисяч на місяць.

9.

Дворівнева квартира в Острівному проїзді (ЖК "Острів фантазій") хоча і більше за площею (476 "квадратів"), але обійдеться дешевше - "всього" 35 тисяч в місяць.

8.

Двоповерховий будинок з ділянкою, розташований на Флотській вулиці також потрапив до рейтингу орендованого житла. При площі приблизно в 500 квадратних метрів вартість оренди становить $ 11 тисяч на місяць.

7.

П'ятикімнатні апартаменти на Авіаційній вулиці площею в 500 "квадратів" здаються за щомісячну плату в $ 19 тисяч.

6.

Чотирьохрівневий таунхаус на Ніжинській вулиці площею в 516 квадратних метрів має п'ятьма спальнями, вітальнею, їдальнею, джакузі, спортзалом і сауною.Вся ця розкіш обійдеться в $ 25 тисяч щомісяця.

5.

Квартира в десять кімнат в чотириповерховому особняку, розташованому в самому центрі столиці, має площу 526 "квадратів" і коштує $ 40 тисяч на місяць.

4.

Шестикімнатна квартира в двох рівнях на Мінській вулиці площею 550 квадратних метрів обійдеться орендареві в $ 30 тисяч на місяць.

3.

12-кімнатна квартира на Авіаційній вулиці в класичному стилі площею 576 "квадратів" коштує $ 29 тисяч щомісяця. Апартаменти розкішно декоровані різними елементами в "палацовому" стилі: колонами, ліпниною, позолоченими аксесуарами.

2.

Квартира на Ленінському проспекті зайняла почесне друге місце з площею в 580 квадратних метрів. В апартаментах 3 спальні кімнати, їдальня, вітальня, кабінет і гардеробна. Дизайн інтер'єру витриманий в стилі модерн з використанням в обробці елементів з дерева, мармуру та шкіри. Вартість оренди становить $ 32 тисячі на місяць.

1.

Квартира з неймовірною площею в 900 "квадратів", розташована також на Ленінському проспекті, стала безумовним лідером рейтингу. До послуг орендаря є 6 кімнат, басейн, сауна, джакузі, скляний ліфт, а також камін. Авторський дизайн витриманий в класичному стилі, в обробці застосовані найдорожчі матеріали. Вартість житла відповідна - $ 35 тисяч на місяць. Хоча, за оцінками експертів, при розташуванні в центрі столиці подібна квартира коштувала б на 30-50 відсотків дорожче.