Рейтинг найбільших брокерів 2011

Російські брокери в нинішньому році демонструють високу активність, загальна вартість угод 59 найактивніших учасників ринку за 9 місяців 2011 року склала 20. 6 трлн. рублів. Найвидатніші місяці з початку року - серпень і вересень з сумарним оборотом в 7, 7 трлн. рублів, а найменш активним періодом став другий квартал. При складанні рейтингу найбільших брокерів за період з січня по вересень 2011 року враховувався загальний обсяг угод з акціями на ФБ ММВБ як в режимі основних торгів, так і в режимі переговорних угод. Угоди з класичного ринку РТС у ренкінгу не враховуються.

5. На п'ятому місці інвестиційна компанія "Трійка Діалог" з об'ємом торгів 1 721 239. 70 млн. Рублів, що становить трохи більше 8% від загального обсягу угод. Цей учасник ринку активно працює з 1991 року, загальна вартість угод "Трійки Діалог" за останні 5 років перевищила $ 55 млрд. Компанія має регалії "Кращий брокерський дім" і "Краще торгове підрозділ" згідно з рейтингами Thomson Extel 2008-2010 рр.

4. На четвертому рядку рейтингу група компаній "Алор" . За підсумками першого кварталу компанія навіть входила в трійку лідерів. Однак за сумою показників за три квартали з об'ємом торгів 1 874 921. 11 млн. Рублів виявилася на четвертому місці.

"АЛОР" - один з найбільших біржових операторів РФ за обсягами угод з акціями. Компанія входить в двадцятку організацій, чия діяльність в щотижневому режимі контролюється Федеральною Службою по Фінансовим Ринків (ФСФР).Згідно з даними Національної Асоціації Учасників Фондового Ринку (НАУФОР) "АЛОР" має рейтинг "АА" - "Компанії дуже високої надійності".

3. Третє місце в рейтингу у ФК "Відкриття" з показником 2 176 956. 38 млн. Рублів. Компанія зайняла на ринку відчутно значиму позицію. Якщо за підсумками першого кварталу року "Відкриття" була на четвертому місці, то вже в серпні компанія виходила на другий рядок рейтингу. Підсумком трьох кварталів стало третє місце і 10. 55% від загального обсягу торгів.

Фінансова Корпорація "Відкриття" - один з провідних російських фінансових інститутів. Що входить до складу Корпорації Брокерський дім "ВІДКРИТТЯ" здійснює свою діяльність з 1995 року. Торговельні операції з цінними паперами та деривативами компанія здійснює як на російських, так і на міжнародних торгових майданчиках, в тому числі на позабіржовому ринку.

2. На другому рядку Новосибірська компанія "Брокеркредитсервіс" , чий обсяг торгів склав 2 555 422. 11 млн. Рублів або 12. 38% загальної суми угод.

Інвестиційна компанія БКС - багаторічний великий учасник російського ринку цінних паперів. На брокерське обслуговування у БКС більше 80 000 клієнтів. При цьому компанія - абсолютний лідер за кількістю клієнтів-юридичних осіб - понад 3300 організацій працюють на фондовому ринку через БКС.

1. Лідером рейтингу, як і очікувалося, стала компанія "ФІНАМ" . Ця брокерська компанія займає перший рядок з місяця в місяць, вона ж стала найбільшим брокером Росії в 2010 році.

Сумарний обсяг угод "ФІНАМ" склав майже 3 трлн рублів або 14. 24% загального обсягу. Слід зазначити, що за підсумками першого і другого кварталів частка компанії була трохи вищою - 14.96% і 14. 15% відповідно.

Холдинг "ФІНАМ" - лауреат Премії "Фінансова Еліта Росії" в номінації "Гран-Прі: Інвестиційна компанія п'ятиріччя".

"ФІНАМ" є торговим учасником НП "Фондова біржа" РТС ", фондовій секції ММВБ, фондової біржі" Санкт-Петербург ", Московської фондової біржі (МФБ), а також дійсним членом Національної Асоціації Учасників Фондового Ринку (НАУФОР). < Незважаючи на те, що біржові експерти не висувають єдиного прогнозу щодо динаміки ринку в майбутньому році, популярність інвестиційної діяльності зростає одночасно з фінансовою грамотністю росіян. Сьогодні все більшу кількість клієнтів професійних брокерів готове підпри ять спробу заробити на біржових котируваннях.