Рейтинг цікавих чуток про фільм "Зоряні війни: Пробудження Сили"

Інтернет-галас навколо фільму" Зоряні війни: Пробудження Сили "змусила згадати самі незвичайні і забавні плітки про різні частинах Star Wars. Втім, чутки завжди були невід'ємною частиною цієї популярної кіносаги.

Ось рейтинг цікавих чуток про Star Wars . Один з них з'явився після того як Lucasfilm оголосив про сьомому епізоді.

Зміст:

< 7. Крістофер Уокен зіграє Дарта Бейна
  • 6. Джет Лі зіграє Бобу Фетта
  • 5. Хан Соло і Дарт Вейдер зіллються в одну форму життя
  • 4. Боба Фетт - мат Люка
  • 3. Леонардо Ді Капріо зіграє Енакина
  • 2. Pussy Riot з'являться в "Пробудження сили"
  • 1. Любовний трикутник: Обі-Ван Кенобі, Падме Амідала і Енакін
  • 7. Крістофер Уокен зіграє Дарта Бейн

Дарт Бейн - це Темний владика ситхів в книгах, коміксах і відеоіграх по Star Wars. Саме він ввів правило, що Владик ситхів має бути тільки двоє: вчитель і учень. Коли знімалася трилогія-приквел, фанати вимагали, щоб Дарт Бейн з'явився в ній. І одного разу розважальний сайт Is not It Cool News (AICN) опублікував статтю, яка підтверджує, що Дарт Бейн буде в "Атаки Клонів" і зіграє його знаменитий актор Крістофер Уокен.

В Інтернеті ця новина поширилася, як лісова пожежа. На жаль, час показала, що харизматичний актор не з'явився в ролі легендарного сітха.

6. Джет Лі зіграє Бобу Фетта

Хоча Боба Фетт майже нічого не робить в оригінальній трилогії, він є одним з найпопулярніших персонажів в Star Wars.Коли приквел трилогії був в стадії розробки, хтось пустив чутку про те, що Бобу зіграє майстер бойових мистецтв Джет Лі.

Звичайно, Боба Фетт з'явився в "Атаки Клонів", але він був маленькою дитиною і навряд чи Джета Лі могли б загримувати так сильно.

5. Хан Соло і Дарт Вейдер зіллються в одну форму життя

Фанати ворожили, чи з'явиться Харрісон Форд в "Поверненні джедая", або так і залишиться в ролі живого морозива. Один з найдивніших чуток полягав в тому, що Хан Соло повинен буде битися в дуелі на світлових мечах з Дартом Вейдером. І коли промені їх лайтсаберов перетнуться, їх енергія змусить життєву силу Хана Соло злитися з тілом сітха. Люк потім буде змушений вбити свого кращого друга, щоб убити Дарта Вейдера.

4. Боба Фетт - мати Люка

Після знаменитої фрази "Люк, я твій батько" глядачі очікували чогось-то настільки ж шокуючого в "Поверненні джедая". Адже про те, ким була мати Люка, ніхто не знав до появи приквела. Тому шанувальники Star Wars припустили, що за маскою Боби Фетта ховається жінка, і вона - мати Скайуокера-молодшого. Сам Марк Хемілл, актор, який грав Люка, в одному з інтерв'ю заявив, що не буде здивований, якщо Фетт зніме шолом, щоб оголосити "синок, я твоя мама".

3. Леонардо Ді Капріо зіграє Енакина

Це слух був частково заснований на фактах. Після того, як в "Прихованої загрози" Джейк Ллойд зіграв маленького Енакина Скайуокера, Джордж Лукас шукав молодого актора, який би зіграв Енакина-юнака.

Компанія Lucasfilm не підтвердила інформацію про те, чи входив Леонардо Ді Капріо в списку претендентів на роль Енакина Скайуокера. Згодом з'ясувалося, що Ді Капріо познайомився з Лукасом, але ніколи не вів з ним серйозних переговорів.

2. Pussy Riot з'являться в "Пробудження сили"

З тих пір як студія "Дісней" оголосила про виробництво нового фільму, на різних сайтах з'явилися "витоку" про сюжетні елементи. Одна з найбільш курйозних пліток свідчила, що в кращому фільмі 2015 року з'явиться російська панк-група Pussy Riot. Група придбала міжнародну популярність після того, як виконала концерт в храмі Христа Спасителя і троє її учасниць потрапили до в'язниці за звинуваченням у хуліганстві.

Передбачалося, що група Pussy Riot в "Пробудження сили" буде виступати в буфеті.

1. Любовний трикутник: Обі-Ван Кенобі, Падме Амідала і Енакін

Перше місце в топ-7 дивовижних пліток про "Зоряні війни" займають домисли, що кружляють навколо любовної лінії між Енакіном і Падме. Вона є однією з основних сюжетних арок в приквелі Star Wars. Багато фанатів вважали, що падіння Енакина на темну сторону трапиться через любовного трикутника. Йому і Обі-Вану доведеться змагатися за любов Падме.

Висувалися й інші версії розвитку подій, наприклад те, що Обі-Ван був батьком Люка і Леї. Хоча це здається надуманим, ходили чутки, що така сюжетна лінія спочатку планувалася і деякі її елементи залишилися в кінцевому сценарії. Зокрема, Енакін не довіряв Обі-Вану без видимої причини.