Рейтинг домашніх медіаплеєрів

Складно повірити, але навіть самий компактний і скромно виглядає медіаплеєр набагато функциональней, ніж всі звичні нам BluRay, DVD, і CD - програвачі. Сучасні домашні медіаплеєри вміють відтворювати відео, фото та аудіо всіх відомих форматів. Крім того, більшість моделей мають Wi-Fi модуль, що дозволяє об'єднувати їх в мережу з іншими пристроями, а також переглядати контент з Інтернету.
Сьогодні ми пропонуємо рейтинг домашніх медіаплеєрів , що включає п'ять моделей в ціновій категорії до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Зміст:

  • 5. Asus O! Play Mini
  • 4. Western Digital WD TV Live Streaming (Wi-Fi)
  • 3. Digma HDMP-311
  • 2. IconBIT XDS8003D
  • 1. IconBIT Toucan Smart

5. Asus O! Play Mini

Дуже маленький плеєр базується на чіпсеті Realtek 1055, вміє відтворювати всі найбільш затребувані на сьогоднішній день формати, має картрідер, порт USB 2. 0 через який можна підключити або зовнішній диск, або флешку. Плеєр підключається до сучасних телевізорів через інтерфейс HDMI 1. 3, а при необхідності можна використовувати аналоговий композитний вихід. Серйозним мінусом є відсутність Wi-Fi. Втім, слово "mini" в самій назві побічно вказує, що чекати чогось особливого не доводиться.

4. Western Digital WD TV Live Streaming (Wi-Fi)

Теж дуже компактна модель, але вже заснована на чіпсеті Sigma 8670, "всеїдність" у нього трохи гірше, але зате є кілька інших корисних функцій. Тут є вже 2 порти USB 2. 0, є 100-мегабітний LAN і Wi-Fi.Після підключення до домашньої мережі плеєр може звертатися до мережевих ресурсів і серверів, як в середовищі Windows так і в середовищі Linux. Також підтримується режим мережевого сховища (NAS) - ви можете звертатися по мережі до накопичувачів, підключеним через USB. Підключення до TV здійснюється через HDMI або композитний вихід.

3. Digma HDMP-311

Модель Digma HDMP-311 оснащена інтерфейсом SATA, захованим за гумовою заглушкою на лівій стороні пристрою. З його допомогою можна підключати звичайні жорсткі диски на 2. 5 або 3. 5 дюйма. Також є підтримка мережевого сховища (NAS) і torrent - клієнта. Наявність двох портів USB 2. 0 і пристрої для читання карт пам'яті дозволяє програвати файли практично з будь-яких накопичувачів. Для інтеграції в домашню мережу передбачений LAN і Wi-Fi. Підключення до телевізора стандартне: за допомогою HDMI 1. 3, компонентного або композитного виходу.

2. IconBIT XDS8003D

Дана модель може похвалитися підтримкою Blu-ray 3D і подвійним завантаженням Android. Крім того, тут цілих чотири порти USB 2. 0, один порт USB 3. 0, картрідер SD / SDHC, пульт ДУ з функцією навчання і підтримка інтерфейсу SATA для підключення жорсткого диска, правда вентилятора всередині немає. З одного боку це позитивно впливає на рівень шуму, з іншого - треба вдумливо вибирати HDD, щоб не перетворити плеєр розпечену піч. Вихід HDMI тут вже версії 1. 4. Wi-Fi відсутній, але можна докупити адаптер додатково, і пожертвувати одним з 4-х USB портів.

1. IconBIT Toucan Smart

Це вже другий варіант плеєра заснованого на Android, що дозволяє істотно розширювати можливості пристрою установкою додатків для цієї платформи. Лідер нашого рейтингу медіаплеєрів підтримує модний нині формат 3D. Інтерфейси для підключення до телевізора - HDMI 1.4 і композит. На старі ресивери звук можна подавати через оптичний вихід. Наявність Wi-Fi модуля і 100 Мбіт мережевого адаптера дозволять легко підключити пристрій до домашньої мережі. Крім цього присутні три порти USB 2. 0 і картрідер.