Рейтинг найбільш високооплачуваних моделей

Топ високооплачуваних моделей за версією «Форбс». Привабливі красуні, що виходять на кращі подіуми світу і демонструють всьому людству останні новинки моди, як відомо, теж мають свій рейтинг.

Подібний щорічний «переоблік» проводять багато видань, але найавторитетнішим по праву вважається версія журналу Форбс. Як же розподілилися місця на vip-п'єдесталі моди в цьому році? Як і слід було очікувати, лідери не порушили своїх позицій, хоча б тому, що надто вже великі вкладення в отримання «місця під сонцем» і змінити існуючий стан в топі моди вкрай складно.

Зміст:

  • 1. Жизель Бюундхен (Gisele Bundchen)
  • 2. Хайді Клум (Heidi Klum)
  • 3. Кейт Мосс (Kate Moss)
  • 4. Адріана Ліма (Adriana Lima), - 7, 5 млн. Дол.
  • 5. Даутцен Крез (Doutzen Kroes) - 6 млн. Дол.
  • 6. Наталя Водянова (Natalia Vodianovа) - 5, 5 млн. Дол.
  • 7. Алессандра Амбросіо (Alessandra Ambrosio) - 5, 5 млн. Дол.
  • 8. Дарина Вербова (Daria Werbowy) - 4, 5 млн. Дол.
  • 9. Міранда Керр (Miranda Kerr) - 4 млн. Дол.
  • 10. Каролін Мерфі (Carolyn Murphy). -3, 5 млн. Дол

1. Жизель Бюундхен (Gisele Bundchen)

прогнозованих була перша позиція Жизель Бюндхен, навіть незважаючи на той неприємний факт, що в загальному заліку доходи зірки фешн-бізнесу знизилися на десять мільйонів, Жизель носить звання найбільш високооплачувана модель 2012. Найближчі конкуренти, в будь-якому випадку, відстають, хоча нинішній «стелю» Жизель становить «всього» 25 мільйонів доларів.Ця сума складається, в першу чергу, від співпраці з такими відомими брендами, як Dolce & Gabbana, True Religion і іншими.

2. Хайді Клум (Heidi Klum)

Друге місце 36-річної красуні Хайді Клум теж не стало ні для кого чимось незвичайним. Додавши до своїх торішнім 14 мільйонам ще два, ця топ-модель забронювала собі друге місце рейтингу. Цьому також сприяло плідну співпрацю дослідної діви з такими метрами бізнесу, як Victoria's Secret, Folkswagen, LG. McDonald's і деякими іншими.

3. Кейт Мосс (Kate Moss)

Кейт Мосс. Ще одне ім'я-легенда в сфері індустрії моди. Незважаючи на те, що її нинішні доходи позначилися сумою в дев'ять мільйонів «зелених», третє місце топа красунь подіуму залишилося за нею. До слова сказати, Кейт додала півтора мільйона до свого річного фінансового звіту, завдяки успішній взаємодії з такими фірмами як Longchamp, Donna Karan, Yves Saint Laurent, Agent Provocateur, Rimmel, Roberto Cavalli.

Що ж стосується інших учасниць топа, точніше, самої верхньої його десятки, то тут місця в цьому році розподілилися наступним чином:

4. Адріана Ліма (Adriana Lima), - 7, 5 млн. Дол.

5. Даутцен Крез (Doutzen Kroes) - 6 млн. Дол.

6. Наталя Водянова (Natalia Vodianovа) - 5, 5 млн. Дол.

7. Алессандра Амбросіо (Alessandra Ambrosio) - 5, 5 млн. Дол.

8. Дарина Вербова (Daria Werbowy) - 4, 5 млн. Дол.

9. Міранда Керр (Miranda Kerr) - 4 млн. Дол.

10. Каролін Мерфі (Carolyn Murphy). -3, 5 млн. Дол

Закриває десятку найбільш оплачуваних моделей.