Рейтинг мийок високого тиску по популярності і надійності

Мийка високого тиску незамінна в автомобілі і на дачі - з її допомогою можна помити автомобіль, почистити бруковані доріжки, змити пил і бруд з фасаду будинку, гаража, огорожі, полити грядки, відмити садовий інвентар і навіть освіжити в спеку улюблену собаку. Яка саме мийка високого тиску краще? Відповісти на це питання може огляд мийок високого тиску , складений з урахуванням рейтингу популярності та надійності за відгуками на "Яндекс. Маркет ".

Зміст:

  • 10. Karcher K 7 Compact
  • 9. Bosch AQT 37-13
  • 8. Karcher K 4 Compact
  • 7. Karcher K 4
  • 6. Karcher K 5 Car
  • 5. Bosch AQT 35-12
  • 4. Karcher K 3
  • 3. Karcher K 5
  • 2. Karcher K 2 Basic < 1. Karcher K 5 Compact
  • 10. Karcher K 7 Compact

Середня ціна 31 600 рублів.

Відкриває рейтинг мийок високого тиску модель компанії Karcher. її засновник, Альфред Керхер, понад 60 років тому отримав патент на "апарат для чищення водою". Незважаючи на невеликі розміри, K7 Compact по характеристикам (споживаної потужності і витраті води) стоїть ближче до професійних мийок.

Недолік: якщо мийку потрібно переміщати, її горизонтальне положення може бути незручно.

9. Bosch AQT 37-13

Середня ціна: 10 500 рублів.

Одна з відмінних рис мийки - зручна насадка, яку можна використовувати як віялову, грязьову і мильну . В комплекті знаходиться фільтр тонкого очищення.

Мінус: Довго пластикові деталі мийки не витримують.

8. Karcher K 4 Compact

Середня ціна: 12 700 рублів.

Легкий і компактний апарат добре підходить для побутових умов, коли мити треба нечасто, але якісно. Добре працює від будь-якого джерела, а висувна телескопічна ручка полегшує пересування апарату.

Мінус: нестабільна подача води під тиском.

7. Karcher K 4

Середня ціна: 14 700 рублів.

Гарне співвідношення ціна / якість, стабільна робота від 2 кВт генератора, зручність і ергономічність конструкції. Є можливість забору води з резервуара. У базовій комплектації знаходяться струменевий насадка і грязьова фреза

Мінус: короткий шланг.

6. Karcher K 5 Car

Середня ціна: 22, 200 рублів.

Версія популярної моделі Karcher K5, призначена для миття автомобілів. Довжини шланга якраз вистачає, щоб помити автомобіль з усіх боків, так що рухати мийку не треба.

Мінус: місце з'єднання шланга з насосом досить ненадійне. У цій моделі заміна неможлива - тільки разом з корпусом.

5. Bosch AQT 35-12

Середня ціна: 7 800 рублів.

Незважаючи на невелику ціну, апарат зроблений якісно і навіть має металеву помпу. У комплекті знаходиться фільтр тонкого очищення, насадка 3 в 1. А рейтинг надійності у мийок високого тиску Bosch високий - вони славляться своєю невибагливістю і витривалістю.

Мінус: шланг всього 5 м завдовжки, так що якщо автомобіль більше Daewoo Matiz, мийку доведеться переміщати.

4. Karcher K 3

Середня ціна: 8 200 рублів.

Відмінна якість збірки, невеликий розмір, приємний дизайн. У комплекті йдуть дві насадки - одна з регулятором тиску, друга з поворотним нагнітачем. У мийки є вбудована ємність для миючого засобу.

Мінус: пластикова помпа; дорогий і ненадійний сервіс.

3. Karcher K 5

Середня ціна: 20 500 Труднощі рублів.

Сильний і стабільний напір, асинхронний двигун, тиха робота і довгий шланг - причини високої популярності цієї моделі на пострадянському просторі.

Мінус: ряд аксесуарів (пінну насадку, шланг для забору з резервуара, фільтр) доведеться докуповувати окремо, а аксесуари Karcher дорогі.

2. Karcher K 2 Basic

Середня ціна: 4 000 рублів.

Мийка-малютка незважаючи на розміри відчистить садові доріжки і інвентар, поллє рослини. Для автомобіля теж підійде, тільки треба дотримуватися черговість миття і докупити пару насадок.

Мінус: короткий шланг (3 м). Може страждати від загальної проблеми мийок Karcher, і перестати включатися.

1. Karcher K 5 Compact

Середня ціна: 17 000 рублів.

Кращою мийкою високого тиску за відгуками вважається Karcher K 5 Compact

. Напору цієї мийки досить, щоб зчистити все застарілі забруднення з автомобіля, фасаду або обладнання. Металевий поршень насоса і водяне охолодження дозволять апарату довго пропрацювати без поломок. Якщо докупити додаткові аксесуари, можна підключитися до резервуару, під'єднати пеногенератор, а довгий шланг (8 м) дозволить відмити автомобіль з усіх боків. До речі, за характеристиками K5 Compact практично аналогічний K5 Car, але коштує дешевше.