Рейтинг кормів для собак

Правильно організований раціон харчування собаки є запорукою її міцного здоров'я і гарного настрою.
Зорієнтуватися у всьому різноманітті кормів, пропонованих різними виробниками, буває зовсім непросто. Ми пропонуємо рейтинг кормів для собак , в який включили десять продуктів з сегмента "Преміум" за даними експертів незалежного порталу dogfoodanalysis. com. Фахівці провели аналіз більше 1500 продуктів, оцінивши кожен по 6 - бальною шкалою.

Ми також відібрали кращих виробників кормів для собак преміум класу, склавши рейтинг 2016 року.

10. Acana Prairie Harvest - це продукт канадської компанії Champion Pet Foods, удостоєний експертами рейтингу "5 зірок".

Основним інгредієнтом в складі є м'ясопродукти у вигляді борошна. Корм не містить зернових інгредієнтів, а так як вживання зернових культур в їжу не є природним для собаки, то цей факт можна віднести до достоїнств.
9. Canidae Grain Free Salmon Formula - продукт американського виробника Сanidae Corporation, також має п'ятизірковий рейтинг.

Основною складовою є м'ясо лосося. Корм відноситься до розряду гіпоалергенних і не містить зернових компонентів.
8. Canidae All Life Stages - ще один "п'ятизірковий" сухий корм для собак американського виробництва.

В складі продукту м'ясо курки, індички і ягняти, а також борошно океанічної риби та зернові компоненти. Сьогодні корми марки Сanidae доступні в основному споживачам в Москві і Санкт-Петербурзі.
7. Acana Grasslands виготовлений на основі м'яса ягняти з додаванням овочів, фруктів, свіжого яйця і прибутків.

Зернові компоненти відсутні. Корми марки Acana в регіонах зустрічаються в основному у великих мережевих магазинах, а також доступні для замовлення через інтернет.
6. Orijen Adult - продукт компанії Champion Pet Foods, удостоєний найвищої оцінки в 6 зірок.

Корм ​​на 70% складається з м'ясних інгредієнтів. Основним джерелом вуглеводів є картопля, зерно в складі відсутня. Корми марки Orijen продаються в основному в столичних зоомагазинах або через магазини мережі інтернет.
5. Orijen Puppy призначений для цуценят дрібних і середніх порід.

Для малюків великих порід передбачений окремий продукт в лінійці - Orijen Puppy Large Breed. Вміст поживних речовин в кормі відповідає нормативам, рекомендованим AAFCO (Американською асоціацією з контролю за якістю корму).
4. Orijen Senior - "шестизірковий" сухий корм для собак похилого віку.

Цей продукт преміум-класу враховує вікові особливості собаки і є менш калорійним в порівнянні з Orijen Adult, призначеним для молодих і зрілих особин.
3. Innova EVO Red Meat - продукт компанії Natura Pet Products (США).

Як і інші продукти, що увійшли в даний рейтинг кормів для собак , Innova EVO Red Meat виготовлений на основі м'ясних компонентів (яловичина, баранина, м'ясо буйвола, оленина). Корм випускається в двох варіантах - з шматочками великого (Large Bites) або дрібного розміру (Small Bites).
2. Innova EVO Reduced Fat - сухий корм для собак зі зниженим вмістом тваринних жирів, виготовлений на основі м'яса індички і курки.

Продукт є беззерновим. Придбати корми марки Innova простіше жителям Москви і області, для інших росіян вони доступні в основному через Інтернет.
1. Innova EVO - універсальний корм для дорослих собак, виготовлений на основі м'яса курки та індички з додаванням оселедця, цільного яйця, а також овочів і фруктів. Випускається у формі великих (Large Bites) і маленьких (Small Bites) шматочків.

Усі учасники нашого рейтингу кормів для собак доступні для споживачів на російському ринку. Експерти dogfoodanalysis. com також дуже високо оцінюють корми марок Artemis Pet Food, Go Natural, Blue, Wellness Core і TOTW High, проте в Росії вони не поставляються, тому не були включені в наш список.