Рейтинг країн за доступністю нерухомості

Власне житло - заповітна мрія мільйонів людей по всьому світу. На жаль, не в кожній країні ця мрія може швидко стати реальністю. Нескладні підрахунки дозволяють скласти рейтинг країн за доступністю нерухомості для власних громадян.

Розділивши середню вартість невеликої квартири на середньорічний дохід сім'ї, можна визначити, скільки років знадобиться на придбання нерухомості. За цим показником і ранжовані країни нашої сьогоднішньої п'ятірки.

Зміст:

  • 5. Бельгія.
  • 4. Швеція.
  • 3. Чилі.
  • 2. Домініканська республіка.
  • 1. Сполучені Штати Америки

5. Бельгія.

Замикає п'ятірку країн з найбільш доступною нерухомістю. Середня бельгійська родина заробляє в рік приблизно 28 тисяч Євро, при такому доході зібрати на квартиру можна вже за 4, 3 роки. Середня вартість житлової нерухомості - трохи більше 120 тисяч Євро. Правда, при відносно доступне житло, бельгійцям доводиться пристойно розщедрюватися на багато інших життєво необхідні блага. Наприклад, Бельгія входить в десятку країн з найбільш дорогим бензином.

4. Швеція.

Відрізняється схожими з Бельгією показниками як середнього доходу, так і вартості житла. Зібрати на квартиру шведам вдається за 4, 2 роки наполегливої ​​праці. Виходить, що Швеція - європейський лідер за доступністю житлової нерухомості для громадян. Цікаво, що близько 200-300 Євро на місяць у шведській сім'ї йде на оплату комунальних послуг, що нижче за середньоєвропейський показник.У цій скандинавській країні один з кращих показників рівня життя населення - тут Швеція поступається лише Норвегії.

3. Чилі.

Демонструє дещо інший порядок цифр в порівнянні з Європою. Доступне житло тут коштує близько 46 тисяч Євро, т. Е. В 2, 5 рази дешевше, ніж в Швеції і Бельгії. Але і дохід середньої сім'ї також невисокий - 11307 євро на рік. Виходить, що купити нерухомість чилійська сім'я зможе, пропрацювавши трохи більше 4 років. До речі, Чилі демонструє високі темпи зростання доходів населення. З числа швидкозростаючих країн саме в Чилі зафіксований найвищий рівень доходу на душу населення.

2. Домініканська республіка.

Відрізняється невисокою вартістю квадратних метрів - приблизно 33 тисячі Євро за доступну квартиру. При середньому доході в 9576 Євро на сім'ю, громадяни республіки зможуть накопичити на квартиру за 3, 5 року. До речі, Домінікана відзначилася в нашому рейтингу найдоступніших для міграції країн. А вілла на узбережжі в Домініканській Республіці обійдеться набагато дешевше квартири в Москві. Тому багато наших співгромадян звернули свої інтереси на домініканську нерухомість, купуючи вілли та квартири у власність нехай не для постійного проживання, але для відпочинку на розкішному узбережжі Карибського моря.

1. Сполучені Штати Америки

- лідер рейтингу по доступності нерухомості . Середня американська сім'я може накопичити на квартиру за все за 3 роки. Такий термін складається при середній вартості житлової нерухомості близько 95 тисяч Євро та річного доходу в 35 384 Євро. І нехай американцям постійно пророкують дефолти, зростання інфляції і народні хвилювання, рівень життя в цій країні залишається одним з найвищих в світі.Штати утримують третє місце в рейтингу країн за рівнем життя населення і сьоме - за обсягом ВВП на душу населення.

Як видно, в числі лідерів рейтингу опинилися не тільки найзаможніші економічно розвинені держави. В першу двадцятку ввійшли також Німеччина, Гондурас, ПАР, Бангладеш, Кіпр, Австрія, Туреччина, Бахрейн, Швейцарія, Еквадор, Канада, Фінляндія, Австралія, Бразилія та Нідерланди.

Росія виявилася в числі явних аутсайдерів рейтингу. Середній російської сім'ї потрібно збирати гроші на квартиру протягом 26 років! У той час як для першої двадцятки країн з найбільш доступною для власних громадян нерухомістю цей термін не перевищує 6, 5 років.