Рейтинг країн за рівнем благодійності

Міжнародна організація Charities Aid Formation щорічно розраховує Всесвітній індекс благодійності, на основі якого складається рейтинг країн за рівнем благодійності .

В підсумковому списку представлені 146 країн світу. Росія займає в рейтингу лише 127-е місце. Близько 7% росіян робили в минулому році благодійні пожертви, 17% - брали участь у волонтерській діяльності, а 29% - допомагали нужденним. У нашій же сьогоднішньої десятці представлені лідери рейтингу - країни, де не менше половини населення залучено в благодійність.

Зміст:

  • 10. Данія
  • 9. Парагвай
  • 8. Великобританія
  • 7. Індонезія
  • 6. Нідерланди
  • 5. США
  • 4. Нова Зеландія
  • 3. Канада
  • 2. Ірландія
  • 1. Австралія

10. Данія

Регулярні пожертвування на благодійні цілі роблять близько 70% датчан. 23% беруть участь у волонтерській діяльності, а більше половини - допомагають незнайомим людям, які прибули в екзотичні пригодницькі тури і які опинилися в нужді в ході подорожі.

9. Парагвай

Перша десятка найбільш щедрих на благодійність країн неоднорідна по соціальним, економічним і політичним показниками. Незважаючи на те, що за рівнем ВВП на душу населення країна займає 98-е місце в світі, 48% парагвайців регулярно роблять благодійні пожертвування, а 61% - допомагають нужденним іншими способами.

8. Великобританія

Близько 72% британців регулярно жертвують на благодійність, 26% у 2012 році взяли участь у волонтерській діяльності, а 56% допомагали незнайомим людям, які опинилися в нужді.

7. Індонезія

Близько 71% населення Індонезії регулярно роблять внески в благодійні організації, 41% виступають в ролі волонтерів, а 43% надає іншу допомогу нужденним.

6. Нідерланди

Регулярно жертвують на благодійність 73% голландців, 34% у 2012 році побували в ролі волонтерів, а трохи більше половини надали допомогу незнайомим людям, які потребують.

5. США

З 315 мільйонів американців 57% регулярно роблять внески в благодійні організації, 42% працюють волонтерами. Більше 70% жителів США надавали допомогу незнайомим людям, які опинилися в нужді.

4. Нова Зеландія

Близько 66% новозеландців роблять регулярні пожертви на благодійні цілі, 38% - займаються волонтерською діяльністю, а 68% - надають допомогу нужденним.

3. Канада

В країні, замикає трійку лідерів рейтингу за рівнем благодійності , 64% населення роблять внески в благодійні фонди, 42% виступають волонтерами, а 67% - допомагають незнайомим людям в нужді.

2. Ірландія

В Ірландії регулярні благодійні пожертви роблять 79% населення. 34% жителів найщедрішою країни в Європі беруть участь у волонтерській діяльності, а 66% - допомагають нужденним.

1. Австралія

Країна стала лідером рейтингу не тільки за результатами минулого року, але і в усіх напрямках благодійної діяльності за останні 5 років. 76% австралійців регулярно роблю внески в некомерційні організації, більше третини виступають в якості волонтерів, а 67% - надають допомогу незнайомим людям.