Рейтинг клінік ЕКО Росії

Як показує статистика, в сучасному світі спостерігається регресивний розвиток демографії, яке виражене в значно знижених показниках природної народжуваності. Виною тому є безпліддя, з яким стикається кожна п'ята сімейна пара. Щоб запобігти стрімку депопуляцію, в Росії в 1994 році була реалізована Загальноросійська програма планування сім'ї, метою якої є створення умов для реалізації методів репродуктивної медицини.

Серед її методів особливо популярним є екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ), який являє собою процедуру із запліднення яйцеклітини поза тілом для створення ембріона, який згодом поміщається в порожнину матки. На сьогоднішній день створюються і активно функціонують клініки, що спеціалізуються на альтернативних методах зачаття. Вашій увазі представлений рейтинг кращих ЕКО клінік Росії .

Список складений спільно порталом Пробірка і // bookimed. com / на підставі відгуків і голосування пацієнтів.

Зміст:

  • 5. Центр планування сім'ї та репродукції
  • 4. Папа, мама і малюк
  • 3. Мама
  • 2. Центр ЕКО
  • 1. Свята Марія

5. Центр планування сім'ї та репродукції

П'яте місце займає «Центр планування сім'ї та репродукції» міста Астрахані. Клініка обладнана сучасною лабораторією для здійснення ЕКО. Керівництво установи ретельно підходить вибору персоналу: штат співробітників налічує 28 висококваліфікованих лікарів, п'ятеро з яких мають сертифікат міжнародного класу The Fetal Medicine Foundation, виданий британським Фондом медицини плода (FMF).

4. Папа, мама і малюк

На четвертому місці знаходиться Нижегородська клініка «Тато, мама і малюк». Крім процедури ЕКО фахівці медичного центру можуть діагностувати можливість ускладнень під час вагітності, а також виявити відсоток ризику народження дитини з відхиленнями за допомогою сучасного способу перинатальної діагностики: дослідження 10 мл материнської крові дозволяють встановити повний набір хромосом ще не народженої дитини.

3. Мама

Третє місце рейтингу заслужено отримує клініка репродукції «Мама», яка почала функціонувати з 1999 р в місті Москва. Доктора медичного центру ощасливили безліч сімейних пар. Згідно представленої установою статистикою, висококваліфікований медичний персонал кращої ЕКО клініки Москви, допоміг з'явитися на світ 5100 малюкам. «Мама» була двічі номінована на премію в області допоміжної репродуктивної технології (ДРТ) «Кришталева пробірка».

2. Центр ЕКО

На другому місці розташувався «Центр ЕКО», що знаходиться в місті Смоленськ. Основними напрямками його діяльності є лікування не тільки жіночого, але і чоловічого безпліддя за допомогою новітньої методики ІКСІ. В якості альтернативного методу вагітності в Центрі ЕКО представлено сурогатне материнство.

1. Свята Марія

Лідер рейтингу ЕКО, клініка «Свята Марія» (знаходиться в г. Владивосток). Компетентний персонал клініки націлений на позитивний результат, завдяки чому 9 з 10 спроб ЕКО закачуються успішним результатом. Для клієнтів установи передбачено стаціонарне спостереження, а також супровід протягом усього періоду вагітності.