Рейтинг міст з найкрасивішими мешканками

Краса мешканок Москви і Києва була відзначена на міжнародному рівні. Численні відвідувачі туристичного порталу Travelers Digest склали рейтинг міст з найкрасивішими мешканками . До речі, інтернет-видання настійно закликає під час поїздок не розглядати місцевих жінок в якості оригінальної пам'ятки.

Природно, в рейтинг увійшли тільки великі міста, які залучають мандрівників з усього світу. Цікаво, що згідно з даними Travelers Digest, найкрасивіші чоловіки - жителі Стокгольма.

Зміст:

  • 10. Монреаль
  • 9. Сеул
  • 8. Амстердам
  • 7. Тель-Авів
  • 6. Москва
  • 5. Варна
  • 4. Буенос-Айрес
  • 3. Нью-Йорк
  • 2. Стокгольм
  • 1. Київ

10. Монреаль

Незважаючи на стриманий північний темперамент, канадські жінки, на думку опитаних, приваблюють своєю відкритістю, привітністю і доглянутістю.

9. Сеул

Саме в столиці Республіки Корея живуть найкрасивіші жінки Азії. Кореянки стали еталоном східної краси і чарівності. Жінки в Сеулі приділяють належну увагу своїй зовнішності і стежать за віяннями моди.

8. Амстердам

Привітні і привабливі мешканки Амстердама завоювали симпатії сотень мандрівників. До речі, саме з Голландії родом знаменита зірка фільму "Еммануель" Сільвія Крістель.

7. Тель-Авів

Ізраїльські жінки мають яскравою зовнішністю, розумні і товариські, і до того ж служать в армії.Ну а жінка в формі рідкісного чоловіка залишить байдужим.

6. Москва

Travelers Digest називає красунь-москвичок блакитноокими богинями. Правда, на відміну від киянок, які очолили рейтинг, московські панночки описані як неприступні і досить зарозумілі особи.

5. Варна

Болгарський курорт в розпал туристичного сезону багато засмаглих красунь слов'янської зовнішності. Правда, не всі з них є місцевими - тут відпочиває дуже багато росіян, українок і польок. Болгарських дівчат Travelers Digest особливо відзначив за стрункість, високий зріст і волосся непередаваного пшеничного відтінку.

4. Буенос-Айрес

Мешканки аргентинської столиці тхнуть наповал жарким південним темпераментом. Вони дуже привабливі і до того ж прекрасно танцюють. Та й до чоловіків більшість місцевих красунь відноситься привітно, без зарозумілості й зарозумілості.

3. Нью-Йорк

Тут змішалися багато культур, нації і типи зовнішності. Саме такий коктейль дозволяє відшукати на вулицях Нью-Йорка красуню на будь-який смак. Крім того місцеві жінки досить активно стежать за модою, що позитивно позначається на зовнішньому вигляді.

2. Стокгольм

Високі, світловолосі і блакитноокі шведки представляють собою ідеал краси для багатьох чоловіків. Ці скандинавські красуні дуже емансиповані, спілкуються з чоловіками легко і, як зазначає Travelers Digest, завжди перебувають у спокійному позитивному настрої.

1. Київ

Мешканки української столиці були визнані найкрасивішими в світі . Travelers Digest зазначає, що на відміну від російських жінок, українки більш відкриті і комунікабельні. Крім того, гості Києва оцінили освіченість місцевих красунь, готових підтримати розмову про культуру, літературу чи філософію.