Рейтинг китайських інтернет магазинів з безкоштовною доставкою

Давно минули ті часи, коли словосполучення "товари з Китаю" асоціювалося з чимось дешевим і низькоякісним. Тобто, дешевизна залишилася, а ось з якістю у продуктів, вироблених в Піднебесній, справи стали набагато краще. Навіть з підскочили курсом долара купувати в Китаї одяг, мобільні телефони та аксесуари до них, комп'ютерні запчастини, іграшки, товари для дому і саду, косметичні продукти та багато іншого все ще вигідно.

Представляємо вам рейтинг китайських інтернет магазинів з безкоштовною доставкою в Росію і країни СНД.

Зміст:

  • 7. BuyInCoins. com
  • 6. TinyDeal. com
  • 5. Dinodirect. com
  • 4. GearBest. com
  • 3. DX. com
  • 2. JD. com
  • 1. AliExpress. com

7. BuyInCoins. com

Відкриває топ китайських інтернет магазинів з великим асортиментом, частими знижками і безкоштовною доставкою в Росію незалежно від суми. Тут можна купити всілякі гаджети і батареї до них, косметику, одяг, біжутерію, світлодіодні лампи, автомобільні аксесуари і т. Д. Тільки не забудьте подивитися рейтинг продавця, прочитати відгуки про вподобаному предмет, вони є під описом, і багато - російською мовою .

6. TinyDeal. com

В цьому інтернет магазині можна знайти найрізноманітніші речі - від прикрас для дому та фігурок персонажів мультфільмів, до новітніх мобільних телефонів, "розумних годин" і навушників. Всього на сайті подано доступну більше 50 000 видів товарів. Доставка замовлень до 2 кг безкоштовна.

5. Dinodirect. com

Один з найбільших і найстаріших китайських інтернет магазинів з безкоштовною послугою доставки в Росію. У ньому діють різні знижки, в тому числі за підписку на розсилку. Є і система балів, рейтингу. Кожен долар, витрачений на покупки в магазині, перетворюється в один DinoPoints. А він, у свою чергу, дорівнює 1 центу. Ці бали можна витрачати на такі покупки.

4. GearBest. com

В новому для російських покупців і одним з кращих китайських інтернет магазинів з безкоштовною доставкою є безліч цікавих пропозицій: "розумні годинник", планшети, ТВ-приставки, мобільні телефони, чоловічий одяг, спортивний інвентар, годинники та багато іншого. У розділі Deals представлені товари зі значними знижками. Ті, хто не довіряє новачкам інтернет торгівлі, можуть оплатити покупку за допомогою PayPal.

3. DX. com

Інтернет магазин з безкоштовною доставкою і величезним асортиментом (є практично все, крім їжі) був відкритий в 2006 році і зумів завоювати гарну репутацію у клієнтів. Недоліком є ​​тривалий термін підготовки до відправки, але цим "грішать" багато китайських торгові майданчики. У Dx. com є розділ з товарами, які коштують менше 1 долара, а ось на купони майданчик розщедрюється рідше, ніж конкуренти.

2. JD. com

Ця друга за величиною китайська компанія, що займається електронною торгівлею. Вона є новим гравцем на російському ринку, однак може скласти гідну конкуренцію номеру першому зі списку кращих китайських інтернет магазинів з безкоштовною доставкою в Росію. Регулярно з'являються купони на знижку, популярні методи оплати (Яндекс. Деньги і PayPal), гарантія повернення грошей при проблемах із замовленням роблять магазин відмінним вибором для онлайн-шопінгу.JD. com - це класичний інтернет магазин, у якого є власні склади і мережу доставки. Цим компанія відрізняється від своїх основних конкурентів - AliExpress і eBay.

1. AliExpress. com

Очолює рейтинг найпопулярніших китайських інтернет магазинів з доставкою в Росію величезний віртуальний гіпермаркет. Це китайський аналог Amazon. На майданчику AliExpress, що належить Alibaba Group Company, представлена ​​продукція тисяч китайських підприємств і приватних осіб. Покупці з усього світу вважають за краще цей самий дешевий китайський інтернет магазин, тому що їх покупки захищає система Escrow. Щоб оплата надійшла на рахунок продавця, покупець повинен підтвердити, що товар він отримав і перевірив його відповідність опису. Ця система працює так само добре, як PayPal.

А ще більше заощадити на покупках можна використовуючи найкращий Кешбек сервіс Aliexpress - LetyShops. Він надає знижку до 6% на товари магазину.