Рейтинг кормів для кішок

Професійні заводчики настійно рекомендують в харчуванні кішок застосовувати тільки якісні корми. Скласти правильний раціон з продуктів з хазяйського столу майже нереально. Тому сьогодні ми пропонуємо рейтинг кормів для кішок , складений на основі даних двох незалежних інтернет-порталів petfoodratings. net і findthebest. com.

10. Solid Gold Indigo Moon відкриває наш рейтинг, виробляється американською компанією Solid Gold Health Products for Pets.

Основною складовою цього сухого корму є м'ясо курчати, яке і дає більшу частину білка. У складі також океанічна риба, жир лосося, мигдальне масло і хороший набір овочів і фруктів. Частка протеїнової складової - 46%.

9. Natural Balance Ultra Premium Cat Food - продукт компанії Natural Balance Pet Food, більше 20 років виробляє корми для тварин.

Містить 34% білка з м'яса курчати, качки, ягняти і риби. Корм є універсальним і підходить як кошенятам, так і дорослим тваринам, в тому числі вагітним і годуючим.

8. Innova Cat and Kitten - корм для дорослих кішок і кошенят від Natura Pet Products.

Вміст протеїну в продукті на рівні 36%, в складі м'ясо індички, курчати, картопля, незбиране яйце і овочі.

7. Felidae Cat and Kitten Formula - універсальний продукт від CANIDAE Natural Pet Food Co, що містить 32% білка, що нижче, ніж середні показники інших учасників рейтингу.

Однак склад є досить збалансованим і, за оцінками експертів, виробник використовує тільки якісні інгредієнти.Основним джерелом вуглеводів є рис.

6. Acana Pacifica від канадської компанії Champion Pet Foods містить 35% білка, а основними інгредієнтами є лосось і оселедець.

Корм ​​не містить зернових компонентів, як і більшість учасників нашого рейтингу.

5. Fromm Grain-Free Surf & Turf - середня позиція в рейтингу, беззерновой продукт від американської компанії Fromm Family.

Зміст протеїнів заявлено на рівні 38%, основним джерелом білка є качине м'ясо. Джерело вуглеводів - картопля.

4. Wellness CORE Fish & Fowl - лідер за вмістом білка в нашому рейтингу кормів для кішок , цей показник в продукті компанії WellPet LLC доведений до рекордних 50%.

Основними інгредієнтами в складі сухого корму є індичка, риба і курча. Головне джерело вуглеводів - картопля.

3. Chicken Soup Adult Cat - це гіпоалергенний сухий корм від компанії Diamond Pet Foods.

Не містить штучних консервантів. Вміст протеїну в складі - 30%. Корм містить зернові компоненти, які і є основним джерелом вуглеводів.

2. Innova EVO Dry Cat Food - сухий корм для кішок від Natura Pet Products (США).

Це беззерновой продукт преміум-сегмента з вмістом білка в 42%. У числі інгредієнтів м'ясо індички і курчати, оселедець, картопля, незбиране яйце, а також безліч овочів і фруктів.

1. Orijen 6 Fish Cat Dry Cat Food кращий котячий корм , рекомендований для кошенят і дорослих кішок.

Вміст білка в цьому кормі - 41%. Продукція компанії Champion Petfoods з лінійки Orijen третій рік поспіль отримує звання "Корм року 2011-2012" від Інституту глікемічних досліджень (США) "The Glycemic Research Institute".

На жаль, недорогі корми, якими заповнені прилавки більшості російських гіпермаркетів, експерти оцінюють вкрай низько.Все харчування, що увійшли в наш рейтинг кормів для кішок , можна придбати в спеціалізованих зоомагазинах або за допомогою Інтернет.