Рейтинг кандидатів на пост Президента РФ

Весь тиждень відвідувачі сайту голосували за 5 кандидатів на пост Президента РФ, проте була можливість також не голосувати нема за кого з п'яти. Соромно зізнатися, але в голосування я забув додати кандидатуру Жириновського, а коли згадав, не став цього робити, щоб не вплинути на результат голосування. Голоси розподілилися наступним чином:


Ми підготували попередній рейтинг кандидатів в президенти Росії на виборах 2018 року.

Начебто пора вже забути про чесні вибори, особливо після слів наших "Президентів", а також запровадження електронного підрахунку голосів (адже хто знає, за кого зарахує голос ця бездушна машина), але люди продовжують ходити на виборчі дільниці. Хто то з власної волі, хтось з примусу (ой, мене ж читає ФСБ). І хоча сьогодні рейтинг нічого в результаті виборів не вирішить, що прочитали його, будуть знати про шанси тих чи інших кандидатів в разі чесних виборів.

Зміст:

  • 17 голосів, 4 місце займає Дмитро Анатолійович Медведєв
  • 29 голосів набрав Зюганов Геннадій Андрійович
  • 76 голосів (або 22, 2%) тих, хто проголосував відповіли що не голосуватимуть на майбутніх виборах не за кого з представлених кандидатів.
  • 25, 5% підтримують Володимира Володимировича Путіна
  • Лідер рейтингу кандидатів у президенти 126 голосів (37%) Охлобистін Іван Іванович

17 голосів, 4 місце займає Дмитро Анатолійович Медведєв

Третій Президент Російської Федерації з 7 травня 2008 року, юрист, кандидат юридичних наук.Підтримку на виборах отримав від В. В. Путіна, набравши понад 70% голосів. У свою чергу пропонує на майбутніх виборах Президента підтримати В. В. Путіна.

В ході правління, активно підтримує інноваційну діяльність, модернізацію всіх сфер, особливо військову. На час його президентства припав один із самих сильних і тривалих фінансових криз 2008-2011 роки.

Провів наймасштабнішу реформу МВС, в тому числі перейменувавши "Міліцію" в "Поліцію".

29 голосів набрав Зюганов Геннадій Андрійович

Яскрава особистість серед комуністів, голова Президії ЦК КПРФ. Відрізняється постійною критикою на адресу державної влади. Прихильник об'єднання країн колишнього СРСР. Згідно з соціологічними опитуваннями, авторитет Геннадія Андрійовича в очах народу падає. Так, більше половини опитаних не вважають його гідним керівництва партією КПРФ.

Брав участь у виборах президента 1996, 2000 і 2008 року, постійно займаючи 2 місце.

76 голосів (або 22, 2%) тих, хто проголосував відповіли що не голосуватимуть на майбутніх виборах не за кого з представлених кандидатів.

25, 5% підтримують Володимира Володимировича Путіна

Володимир Володимирович за час свого президентства (2000-2008г.) Завоював міцне довіру населення країни, стрімко підняв авторитет Російської Федерації на міжнародній арені, а також майже повністю скоротивши державний борг, що залишився Росії, як правонаступниці СРСР. Вів грамотну зовнішню і внутрішню політику. Соціологічні дослідження показують, що Путін збільшив розрив між владою і народом, однак це не завадило йому відродити російську міць і підняти свій рейтинг до неймовірних висот.

Лідер рейтингу кандидатів у президенти 126 голосів (37%) Охлобистін Іван Іванович

Популярна в останні роки особистість, відома за ролями в серіалах і рекламним роликам. Крім акторства, Іван Охлобистін є також сценаристом, кінорежисером, драматургом, письменником, журналістом, радіоведучим і навіть: СВЯЩЕНИКОМ РОСІЙСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ.

У вересні 2011 року висунув свою кандидатуру на пост Президента РФ. На питання про реальну можливість президентства відповів, що поміщати цьому може тільки служіння церкви. Незабаром після цього Іван відмовився від висунення, але хто знає, що ще зміниться до виборів ...