Рейтинг брендів швейцарських годинників

Швейцарські годинники - символ фінансової спроможності, тонкого смаку і прихильності інновацій укупі з традиційною якістю. Число покупців в світових масштабах невелике, тому не так-то легко визначити місце тієї чи іншої марки в топі швейцарських годинників . Рейтинг брендів можна скласти, виходячи з поточного стану на ринку предметів розкоші і списку компаній, вироби яких користувалися успіхом в 2016 році.

Зміст:

  • 10. Girard-Perregaux
  • 9. Piaget
  • 8. Hublot
  • 7. Audemars Piguet
  • 6. Chopard
  • 5. Ulysse Nardin
  • 4. Blancpain
  • 3. Jaeger-LeCoultre
  • 2. Vacheron Constantin
  • 1. Patek Philippe

10. Girard-Perregaux

Відкриває рейтинг брендів швейцарських годинників компанія Girard-Perregaux, заснована ще в 1791 році. З самого народження Girard-Perregaux дотримувалися стандартів найвищої якості і зробили кілька інновацій в годинниковій справі - наприклад, вони створили легендарний турбійон на трьох золотих мостах в 1889 році. Зараз коник компанії - механічний годинник з точністю екстра-класу.

9. Piaget

Вже понад п'ятдесят років при виробництві годин компанія Piaget використовує тільки дорогоцінні метали. Визнаний світовий лідер у виготовленні ультратонких годинникових механізмів - одне з творінь годинникарів компанії товщиною всього в 2 3 мм навіть було занесено в Книгу рекордів Гіннеса!

8. Hublot

У 2005 році компанія представила на ринок хронограф Big Bang, який отримав кілька престижних нагород за дизайн і видатну якість.Покупці оцінили новинку - протягом року продажі збільшилися в три рази. Відмітна риса годинників Hublot - індивідуально підігнаний під зап'ястя клієнта ремінець з натурального каучуку.

7. Audemars Piguet

По праву може бути названа одним з найдорожчих брендів класу "люкс" швейцарських годинників. Клієнтами компанії, гідно оцінили чудову якість і новаторський дизайн, були Міхаель Шумахер, Кріштіану Роналду, Арнольд Шварценеггер, Х'ю Джекман і Скарлетт Йоханссон. Найкращі годинник виробництва компанії отримали власну окрему виставку в Британському музеї.

6. Chopard

І донині Chopard залишається сімейним підприємством - співпрезидентами компанії є брат і сестра, діти Карла шойфеле, спадкоємця династії ювелірів і годинникарів. Chopard першими стали виготовляти годинник з рухомими діамантами, які ковзають навколо годинникового механізму між сапфірових стеклами.

5. Ulysse Nardin

Історично бренд Ulysse Nardin відомий як виробник морських хронометрів, які мали високою точністю, і користувалися гарною репутацією у моряків. На даний момент компанія виробляє складні годинник класу люкс. Крім місцевого часу вони показують час сонячне, орбіти зірок, затемнення і вічний календар.

4. Blancpain

Одна з найстаріших компаній на ринку швейцарських годинників була заснована майже триста років тому, в 1735 році. Спеціалізується на створенні мініатюрних годин з автопідзаводом, які вказують дати, фази місяця і дні тижня. Саме годинник марки Blancpain Володимир Путін подарував синові тувинської чабана під час відпустки.

3. Jaeger-LeCoultre

Серед часових шедеврів компанії мініатюрні механізми, складні наручний годинник і практично вічні годинникові механізми.Саме Jaeger-LeCoultre першої в світі стала використовувати сапфірове скло. Деякі моделі компанії користуються популярністю і проводяться до сих пір - наприклад, як модель Reverso, створена ще в 1931 році.

2. Vacheron Constantin

На другому місці в рейтингу швейцарських годинників по маркам знаходиться Vacheron Constantin. Годинники цієї компанії виготовляються тільки індивідуально, під конкретного замовника, з урахуванням його переваг і побажань. Ціна найдешевших моделей починається від 10 000 доларів. У 1979 році компанією були виготовлені годинник Kallista, що вражають своєю розкішшю і пишністю - їх корпус і ремінець були складені з 118 алмазів і 141 діаманти. Вартість годинника склала 5 мільйонів доларів.

1. Patek Philippe

Вважається одним з кращих виробників швейцарських годинників класу "люкс". Секрет успіху фірми полягає в двох факторах - прагнення до новаторства і підтримці традицій. До сих пір неперевершеними залишаються годинник Calibre 89, число деталей в яких доходить до 1728. Найдорожчий годинник Patek Philippe були продані за 23. 9 млн доларів.