Рейтинг книг за версією readRate

ReadRate - один з популярних сервісів, присвячений книгам. Головна ідея проекту полягає в пошуках "тієї самої" книги. Для цього на сайті було додано список, де можна подивитися кращі книги за весь час за версією самих читачів. Давайте і ми зануримося в рейтинг книг і відберемо з сотні десятку найцікавіших представників. Отже, ось ТОП-10 кращих книг за версією ReadRate.

Зміст:

  • 10. "Квіти для Елджернона", Даніел Кіз
  • 9. "Шантарам", Грегорі Девід Робертс
  • 8. "Маленький принц", Антуан де Сент- Екзюпері
  • 7. "Над прірвою в житі", Селінджер
  • 6. "Анна Кареніна", Лев Толстой
  • 5. "1984", Джордж Оруелл
  • 4. "12 стільців", Євген Петров та Ілля Ільф
  • 3. "Три товариші", Еріх Марія Ремарк
  • 2. "451 ° за Фаренгейтом", Бредбері Рей
  • 1. "Майстер і Маргарита", Михайло Булгаков

10. "Квіти для Елджернона", Даніел Кіз

Чарлі Гордон вирішує взяти участь в науковому експерименті, мета якого - поліпшити інтелект. І ось, операція проходить успішно і весь світ перед розумово відсталим пекарем змінюється ...

9. "Шантарам", Грегорі Девід Робертс

Колишній наркоман і злочинець тікає з в'язниці. Після довгих поневірянь він потрапляє Бомбей, де йому дарують ім'я Шантарам ( "мирна людина"). Під новим виглядом він знову вплутується в кримінал, отримуючи нову дозу неприємностей.

8. "Маленький принц", Антуан де Сент-Екзюпері

Коли йому було шість років, він малював. Але дорослі наполягли вибрати інший шлях. Ось так він став льотчиком. Опинившись одного разу в пастці, він зустрів Маленького принца, свою рідну душу.

7. "Над прірвою в житі", Селінджер

Класика жанру, книга, яку прочитав кожен. Вона оповідає нам про 16-річному хлопчику, який розповідає читачеві про своє життя. Спогади починаються з відрахування зі школи. Далі - краще.

6. "Анна Кареніна", Лев Толстой

Чергова книга з колекції класичних романів. Книга розповідає про трагічну любов заміжньої Анни і офіцера Вронського, описуючи картину вдач і життя дворян XIX століття.

5. "1984", Джордж Оруелл

Вінстон Сміт, будучи членом політичної партії, починає сумніватися в самій партії і ідейності. Щоб не викликати негативну реакцію колег, всі ідеї він записує в щоденник. Але через час він підозрює шпигунство.

4. "12 стільців", Євген Петров та Ілля Ільф

Остап Бендер і Кіса шукають стілець з діамантами, які були заховані тещею Іполита в витонченої гарнітурі. Але все виходить не так просто, адже про скарби дізнаються рідні мадам Пєтухової.

3. "Три товариші", Еріх Марія Ремарк

Три друга містять скромну автомайстерню. Один з друзів знайомитися з чарівною дамою і тут же закохується. Їх любов розвивається на тлі різних верств суспільства, доль і кризи 1928 року.

2. "451 ° за Фаренгейтом", Бредбері Рей

Розповідь крутиться навколо тоталітарного суспільства, де заборонені книги, а пожежники замість порятунку людей вбивають їх, спалюючи разом з книгами в їх будинках. Люди стали сірою масою ...

1. "Майстер і Маргарита", Михайло Булгаков

Очолює рейтинг книг один з найбільших романів класичної російської літератури, який лякає і чіпляє своїх читачів. Роман дуже багатошаровий і містить в собі історію десятка героїв, долі яких переплітаються в дивних обставин.