Рейтинг кращої горілки 2015 року в Росії

Провідні експерти-дегустатори з Росії, Казахстану і Білорусії в березні нинішнього роки в результаті сліпої дегустації у ВНДІ Харчовий Біотехнології визначили напої, гідні звання " Краща горілка 2015 року ". Всі представлені зразки оцінювалися за такими органолептичними показниками як смак, аромат, колір, а також прозорість.

В результаті краща горілка Росії увійшла в рейтинг, який ми і пропонуємо Вашій увазі.

Зміст:

  • 10. "ГРАДУС ЗОЛОТО"
  • 9. "Хаома WHITE"
  • 8. "Selecta Lux"
  • 7. "Радамiр"
  • 6 . "Гольфстрім"
  • 5. "Чорний діамант"
  • 4. Органік-горілка "Чисті роси"
  • 3. "Медова з лимоном"
  • 2. "ІМПЕРІАЛ ТРАСТ"
  • 1. "SIBALCO"

10. "ГРАДУС ЗОЛОТО"

Горілка преміального сегмента від ВАТ "Пермалко" має приглушений аромат і ледь помітний відтінок кориці. Післясмак у напою легке і тепле.

9. "Хаома WHITE"

В древнеіранськой релігії Хаома - це божественний напій і одночасно рослина, з якого цей напій виготовляється. Горілка "Хаома WHITE" поєднує в собі солодкість сабза, а також прянощі розторопші.

8. "Selecta Lux"

Горілка виробляється на Гомельському ЛГЗ "Радамір" за традиційною технологією із застосуванням срібної і платинової фільтрації. При виготовленні застосовується настій родзинок і мед.

7. "Радамiр"

Ще один продукт гомельського заводу "Радамір" в рейтингу кращих відрізняється неповторним шовковистим смаком. Фірмова родзинка виробника - використання настою родзинок.

6. "Гольфстрім"

Гармонійний продукт в елегантній пляшці, яка символізує гребінь хвилі, прикрасить будь-яке застілля. Горілка відрізняється дивно теплим і м'яким післясмаком.

5. "Чорний діамант"


Дизайн пляшки для цієї горілки розроблявся агентством RUNWAY BRANDING. В результаті вийшов чудовий продукт преміум-класу, укладений в неймовірно виразну і стильну тару.

4. Органік-горілка "Чисті роси"

Ексклюзивна горілка має обмежений тираж, т. К. Для її виробництва використовується виключно пшениця, виростає в екологічно чистому регіоні на полях, "відпочивали" перед посівом 11 років. Приготування горілки йде за старовинною технологією природного бродіння.

3. "Медова з лимоном"

Горілка від "Afsar Company LTD" відноситься до суперпреміального сегменту. Напій регулярно отримує медалі на міжнародних конкурсах - в Ялті, Ташкенті, Москві. Горілка має тонкий вишуканий смак з найлегшій цитрусової нотою.

2. "ІМПЕРІАЛ ТРАСТ"

Володар золотої медалі в суперпреміальному сегменті - це напій найвищого ступеня очищення з вишуканим смаком і теплим післясмаком.

1. "SIBALCO"

Очолює рейтинг горілки 2015 року продукція від ЛГЗ "СІБАЛКО". Горілка отримала ГРАН-ПРІ конкурсу в суперпреміальному сегменті, а це означає, що вона тричі отримувала золоту медаль і демонструвала стабільно високу якість.

Інформація не є публічною офертою або пропозицією до продажу алкогольної продукції.
Матеріали представлені в інформаційно-аналітичних цілях.
Пам'ятайте : Вживання алкогольної продукції шкодить здоров'ю!