Рейтинг кращих телевізорів 2012 року

Для більшості з нас телевізор давно є звичайним предметом побуту, як і інші об'єкти з розряду побутової техніки. Неважливо навіть, яким саме телевізором користуєтеся ви: плазмовим екраном, дорогим або найпростішим. Більш важливо, що всі ми звикли використовувати настільки популярний прилад як для отримання необхідної інформації, так і просто для задоволення і відпочинку. Можливо, вам ніколи навіть ви голову не приходило замислюватися над тим, який з телевізорів є найкращим. Тому цього разу ми підготували для вас рейтинг кращих телевізорів 2012 року . Сьогодні почнемо з кращого телевізора в списку самих-самих.

Зміст:

  • 1 місце Samsung UE55D8000
  • 2 місце Samsung UE40D6530
  • 3 місце Samsung UE40D6510
  • 4 місце LG 42LK530
  • 5 місце Samsung UE46D5000

1 місце Samsung UE55D8000

Кращий телевізор 2012 року - дітище південнокорейського виробника Самсунг - UE55D8000. Телевізор надасть вам можливість перегляду зображення з частотою 800 Гц. Цей популярний ЖК ТВ має підтримку інтелектуальних сервісів Смарт ТВ і Скайп. Відчуйте всі зручності від домашнього 3D разом з ергономічними окулярами і підтримкою цілого ряду функцій щодо поліпшення якості. Ідеальний варіант для перегляду кращих фільмів, які увійшли до рейтингу фільмів 2012 року.

2 місце Samsung UE40D6530

Ще один пристрій від великого виробника електроніки з Південної Кореї. ЖК-панель продемонструє користувачеві підтримку тривимірного зображення на великому екрані з діагоналлю 40 дюймів.Все це доповнюється підтримкою сервісу Смарт ТВ, в число сервісів якого входить і 3Д-конвертер. Тривимірне звучання в цьому досить дорогому пристрої дозволить відчути себе в гущі подій, що розгорталися на екрані. Тільки придбавши подібний пристрій можна зрозуміти, яким повинен бути сучасний ТВ. Samsung також лідирує в рейтингу 3D телевізорів 2013 року.

3 місце Samsung UE40D6510

Закриває трійку лідерів рейтингу кращих телевізорів ще один телевізор від Самсунг. Виробник оснастив пристрій хорошим цифровим пригнічувачем перешкод, а також рядом інноваційних технологій для поліпшення передачі кольору і конвертації двомірних зображень в тривимірні. Не обійшлося і без функції оточення звуком, дорогої ТВ дозволить вам відчути себе практично в кінотеатрі. Палітра переданих квітів практично не поступається плазмовим моделям, завдяки чому забезпечується природність зображення.

4 місце LG 42LK530

LED-телевізор від LG. Модель відрізняється від інших популярних на сьогоднішній день наявністю системи розумного енергозбереження, яка дозволяє постійно контролювати інтенсивність, з якою працює підсвічування. Разом з її використанням дорогої ТВ дозволить не тільки економити, але і вибрати найбільш приємний для зору режим підсвічування. Користувачам припадуть до смаку технологія TruMotion, що забезпечує швидкість оновлення 100 Гц і інтелектуальний майстер для налаштування зображення під назвою Picture Wizard.

5 місце Samsung UE46D5000

На п'ятому місці знову продукт виробника Samsung. LED-панель UE46D5000 стане відмінним рішенням для тих, хто в пошуках стильного і в той же час практичного телевізора. Якість зображення гарантовано високу завдяки застосуванню ультрасучасних технологій.Разом з ними і цифровим фільтром перешкод LED-панель продемонструє високу чіткість і відмінну передачу кольору. Сюди варто додати і перше в історії підключення ТВ до сервісу Smart Hub, завдяки якому пристрій перетвориться в центр усього цифрового світу в вашому домі.

Підставою для складання рейтингу кращих телевізорів в цьому році послужили відгуки і голосування покупців на Яндекс Маркет. Разом з хорошими плазмовими і LED ТВ кіно в вашому домі перетвориться в віртуальну реальність. Варто сказати, що в даний час у продажу з'явилися домашні ТВ панелі вартістю від 1 до декількох мільйонів доларів, але перед покупкою таких моделей слід прочитати рейтинг сигналізацій 2012, щоб знати як захистити дорогу іграшку.