Рейтинг найкращих серіалів 2012-2013 роки

Популярні телевізійні серіали залучають мільйони глядачів, їх герої стають схожі на друзів сім'ї, а інтригуючий сюжет змушує з нетерпінням чекати наступної серії. Звичайно, далеко не кожна теленовела дійсно стає захоплюючим хітом. Але зате які полюбилися публіці продукти отримують продовження у вигляді другого, третього і наступних сезонів.

Сьогодні ми пропонуємо Вам рейтинг найкращих серіалів 2012-2013 роки , в який увійшли 10 дійсно цікавих і якісних багатосерійних історій за версією авторитетного порталу.

На підставі оцінок та відгуків тисяч глядачів по всьому світу, складений рейтинг найкращих серіалів 2013 - 2014 роки. Радимо перейти по посиланню, так як цей список застарів.

Зміст:

  • 10. Зв'язок.
  • 9. В поле зору.
  • 8. Одного разу в казці.
  • 7. Стріла.
  • 6. Американська історія жахів.
  • 5. Чорне дзеркало.
  • 4. Безстидники.
  • 3. Чужий серед своїх.
  • 2. Форс мажори.
  • 1. Гра престолів.

10. Зв'язок.

Американський телесеріал стартував в січні 2012 року. Сюжет розповідає про хворого на аутизм хлопчика, який вміє передбачати майбутнє. Від уміння батька зрозуміти послання сина, можливо, залежить доля всього людства.

9. В поле зору.

Американський серіал налічує 2 сезони. Головний герой - мільярдер, який розробив для уряду США комп'ютерну програму, що дозволяє на основі даних відеоспостереження передбачати теракти. З'ясовується, що таким чином можна передбачити і цивільні злочину.

8. Одного разу в казці.

Дія серіалу в жанрі фентезі розгортається одночасно в сучасному і казковому світах. Головний герой - 10-річний хлопчик, від якого відмовилася мати. Прийомна мати малюка виявляється Злий королевою, яка наклала закляття на місто. Зняти закляття під силу лише рідної мами хлопчика.

7. Стріла.

Пригодницький телесеріал заснований на коміксах "Зелена стріла" про супергероя. Корабельна аварія і п'ять років на безлюдному острові перетворюють колишнього плейбоя в героя-захисника Зелену Стрілу. Під покровом ночі герой бореться зі злочинністю, ретельно приховуючи своє справжнє обличчя.

6. Американська історія жахів.

Кращий серіал в жанрі "психологічний трилер". Головні герої - лікар-терапевт, його дружина і дочка-підліток. Сім'я переїжджає в новий будинок, який витончено грає зі своїми власниками, знаючи все про їх страхи.

5. Чорне дзеркало.

Єдиний британський телесеріал, який увійшов в наш рейтинг серіалів 2012-2013 роки . Окремі сатиричні епізоди не пов'язані між собою ні героями, ні місцем і часом дії. Однак сполучною є ідея про вплив на сучасне суспільство інформаційних технологій в тому чи іншому прояві.

4. Безстидники.

Серіал представляє собою американський рімейк британської теленовели про життя багатодітної родини Галлахерів і їх сусідів. Батько-одинак, який має шістьох дітей, постійно проводить дні в стані алкогольного сп'яніння, в той час як нащадки вчаться жити самостійно.

3. Чужий серед своїх.

Кращі серіали 2013 року відрізняються захоплюючих сюжетом, а "Чужий серед своїх" при цьому ще й зачіпає гостру тему боротьби з тероризмом.Серіал, третій сезон якого запланований на 2013 рік, був удостоєний декількох премій "Еммі".

2. Форс мажори.

Дивовижний дует юриста-самоучки, що видає себе за випускника Гарварда, і престижного нью-йоркського адвоката береться за вирішення найбільш заплутаних справ. Кожна із серій динамічно і з гумором розповідає про один або два епізоди з адвокатської практики.

1. Гра престолів.

Багатосерійна драма в жанрі фентезі - кращий серіал 2012-2013 роки . На березень нинішнього року запланована прем'єра вже третього сезону успішного проекту. Місце дії - вигаданий континент Вестерос, де розгортається неабияка боротьба за трон Семи Королівств.