Рейтинг кращих настільних ігор літа 2015 року

Нарешті погода стала радувати теплими сонячними днинки, і у нас з'явилася можливість вибратися на природу. Що може бути краще відпочинку на природі у веселій компанії? А щоб провести час захоплююче і завзято, відмінно підійдуть настільні ігри.

Ми вибрали кращі настільні ігри цього літа , які скрасять час в подорожі, відвернуть вас від підгортання огірків на дачах або просто стануть приємним приводом зібратися з близькими. Основні критерії попадання в рейтинг настільних ігор: популярність, цікавий сюжет, гра в компанії, недовгий час партії.

Топ найцікавіших настільних ігор літа 2015 року виглядає так:

Зміст:

  • 1. "Манчкин"
  • 2. "Воображарій: Вечірка"
  • 3. "Знахідка для шпигуна "
  • 4." Бенг! "
  • 5. Fluxx
  • 6. "Свинтус"
  • 7. Loonacy
  • 8. "Цитаделі"
  • 9. "Ні пуху ні пера"
  • 10. "Мачі Коро"

1. "Манчкин"

Культова лиха пародія на рольові ігри в жанрі фентезі. У гру "Манчкин" грає більше 100 млн осіб по всьому світу, тільки в Росії випущено більше 10 різновидів "манчкінів". Сечі монстрів! Грабала скарби! Підставляй друзів! Візьміть гру з собою в парк і влаштуйте з друзями справжні бій.

2. "Воображарій: Вечірка"

Захоплююча гра на загадування і розгадування слів. Ви можете пояснити слово трьома різними способами: словесно, пантомімою або виконавши забавне завдання. Будьте активні, спритні і позитивні, і, можливо, саме ви станете головною зіркою літньої вечірки!

3. "Знахідка для шпигуна"

Ні на що не схожа розмовна гра, де кожен зможе побувати в шкурі близького до провалу шпигуна, якого ось-ось вирахують в рідних стінах: на овощебаз, космічної станції, підводному човні і інших локаціях. Спостережливість, зібраність, витримка, хитрість - в цій грі стане в нагоді все. Будьте напоготові!

4. "Бенг!"

Це карткова гра, яка з легкістю перенесе вас в класичний вестерн з салунами, індіанцями і обов'язковими перестрілками! Нескладні, але захоплюючі правила гарантують, що ви отримаєте незрівнянне задоволення від настільної гри "Бенг"!

5. Fluxx

Одна з найбільш хаотичних і веселих ігор, придуманих за всю історію настільних ігор. Навчитися грати в Fluxx простіше нікуди: тягніть карти, грайте карти, а решта хапайте на льоту. Правила гри постійно змінюються, головне - встигнути крикнути, що ви перемогли. Візьміть з собою на прогулянку.

6. "Свинтус"

Швидка і весела гра в карти для 2-10 чоловік практично будь-якого віку. Прості правила і динамічність зробили її справжнім картковим бестселером. "Свинтус" - це відмінна розвага для веселій дружній компанії на природі.

7. Loonacy

Швидка запальна гра, учасники якої наввипередки позбавляються від карт на руках. У цій гарячкової карткової купі-мале перемагає найшвидший і щасливий гравець!

8. "Цитаделі"

Містобудівна стратегія, яка отримала цілий ряд нагород і входить в ТОП-100 кращих настільних ігор світу. Розумна, захоплююча гра "Цитаделі" бере тим, що жоден гравець не випадає з процесу до самого кінця гри: навіть втративши всі шанси на перемогу, гравець може впливати силами своїх персонажів на ситуацію в містах суперників.Відмінно підійде для теплих вечорів на березі водойми.

9. "Ні пуху ні пера"

Карткова гра для 3-6 учасників. Розвішувати рушниці і стеж, щоб вони вчасно вистрілили, - тільки так можна стати володарем ставка. Якщо твоя особиста качка залишиться останньою на плаву, можеш сміливо крякать перемогу! Качине полювання починається!

10. "Мачі Коро"

Настільна гра, яка стала абсолютним хітом у всьому світі. Це економічна стратегія підкорить вас з першої партії. Купуйте підприємства, заробляйте гроші і незабаром ви станете мером найбагатшого міста землі.