Рейтинг найкращих серіалів про супергероїв

Супергерої демонструють чудеса сили, спритності і винахідливості. Все своє життя вони рятують світ і борються зі злочинністю. Подібні теленовели - безпрограшний варіант для продюсерів, адже фільми і серіали про супергероїв люблять дивитися мільйони глядачів у всьому світі. Кожна серія - захоплююча розповідь про неймовірні пригоди і надздібності.

У нинішній десятці зібрані кращі серіали про супергероїв , ранжирування за відгуками відвідувачів порталу Афіша Мейл.

Зміст:

 • Ми також підготували для вас:
 • 10. Удавальник
 • 9. Люди Альфа
 • 8. Незвичайна сім'я
 • 7. Кайл XY
 • 6. 4400
 • 5. Герої
 • 4. Стріла
 • 3. Покидьки
 • 2. Таємниці Смолвіля
 • 1. Надприродне

Ми також підготували для вас:

Рейтинг найкращих серіалів для жінок

Рейтинг серіалів в жанрі "Жахи"

Рейтинг найкращих серіалів для чоловіків

Кращі комедійні серіали

Кращі серіали про кохання < Рейтинг детективних серіалів

10. Удавальник

Абсолютний геній на ім'я Джаред може практично моментально освоїти будь-яку професію і перевтілитися до невпізнання. Змінюючи іпостасі, Джаред допомагає самим різним людям в складних життєвих ситуаціях. Кіноновели, замикає рейтинг серіалів про супергероїв, налічує 4 сезони, хто пройшов на ТБ з 1996 по 2000 рік.

9. Люди Альфа

Ціла команда супергероїв допомагає уряду боротися з терористичним осередком "Червоний прапор", учасники якої також наділені надприродними здібностями.Кожен з людей Альфа щодня заштовхується з необхідністю вибирати між обов'язком і почуттями, добром і злом. Серіал нараховує 2 сезону, що вийшли в ефір в 2011 і 2012 роках.

8. Незвичайна сім'я

Чи передаються надздібності у спадок? Члени незвичайної сім'ї точно знають відповідь на це питання. Подружжя Джим і Стефані, а також їх двоє дітей відкривають у себе незвичайні таланти після жахливої ​​авіакатастрофи. Поки серіал налічує один сезон, що складається з 20 серій.

7. Кайл XY

Незвичайний підліток Кайл був знайдений в приміському лісі поблизу Сіетла. Він не вміє їсти за столом і спати в звичній ліжку, але володіє власними екстраординарними здібностями. Кайла всюди переслідують незрозумілі і загадкові події, розібратися з якими бажає психолог Ніколь Треггер.

6. 4400

Одного разу викрадені інопланетянами 4 400 землян були повернуті назад. Тепер кожен з них володіє надприродними здібностями, розібратися з якими вирішує уряд США. Серіал нараховує 4 сезони, які транслювалися з 2004 по 2007 рік.

5. Герої

Незвичайні здібності у звичайних людей раптом пробуджуються під час сонячного затемнення. Тепер їхнє завдання - запобігти катастрофі, здатну забрати життя мільйонів землян. Серіал "Герої" вийшов на екрани в 2006 році і налічує 4 сезони.

4. Стріла

Мільярдер Олівер Куїн повністю змінився після корабельної аварії і життя на безлюдному острові. Повернувшись до рідного міста, він вирішує боротися зі злом, використовуючи унікальні навички стрілка, отримані на острові. Серіал вийшов на ТБ в 2012 році і вже увійшов до списку найкращих серіалів 2013-2014 роки.

3. Покидьки

Вибираючи найкращі серіали про супергероїв, список варто доповнити не тільки серйозними драматичними новелами про боротьбу зі злом, а й веселою фантастичною комедією на кшталт "Поганих".Дрібних злочинців вражає блискавка під час відбування громадських робіт. У п'ятірки не самих законослухняних членів суспільства раптом з'являються надздібності.

2. Таємниці Смолвіля

Серіал розповідає про юність Кларка Кента, який згодом стане легендарним Суперменом. Розпочатий у 2001 році серіал налічує 10 сезонів, останній з яких був завершений в 2011 році.

1. Надприродне

Очолює

топ серіалів про супергероїв історія про пригоди двох незвичайних братів - Сема і Діна Вінчестерів. Їм не судилося жити нормальним і спокійним життям, адже завдання супергероїв - боротися з нечистою силою. Серіал нараховує 9 сезонів, за його мотивами були випущені комікси і комп'ютерна гра.