Рейтинг кращих сервісів СМС білінгу

SMS-біллінг сьогодні є в інтернеті зручним і простим способом розрахунків платежів за допомогою мобільних телефонів. Монетизація сайтів за допомогою SMS-білінгу досить активно розвивається, з'явилися численні сервіси, серед яких є як відмінні сервіси, так і не зовсім хороші, аж до відвертих інтернет-шахраїв. Тому потрібно знати, з яким сервісом надійно, вигідно і зручно працювати.

Ми постараємося полегшити завдання вибору. Представляємо рейтинг сервісів СМС білінгу на 2014 рік.

Ви також можете подивитися наш рейтинг партнерських програм для монетизації сайту.

Зміст:

  • 5. СМСДоступ
  • 4. Paytrend
  • 3. ProfitBill
  • 2. Smsbill
  • 1. WizardBilling

5. СМСДоступ

Переваги. Даний вид білінгу існує на ринку більше п'яти років. СМС Доступ один з найбільш лояльних сервісів по прийому майданчиків. Надійний сервіс, якому можна довіряти. Служба підтримки цілодобова і оперативна. Підтримка здійснюється через тікет і e-mail. Універсальний - велике число скриптів під найрізноманітніші движки. Різноманітність по стилям оформлення та дизайну. Продуманий сервіс SMS розсилки.

Недоліки. Низький відсоток комісійних. До реєстрації частину майданчиків не допускається, вони повинні відповідати правилам і нормам сервісу.

4. Paytrend

Переваги. Хороша функціональність, зручність і простота використання. Можливість роботи понад 80 країнами світу.Можливість використовувати сервіси MT-підписок і SMS-розсилок. Можливість настройки процесингу пластикових карт

Недоліки. Не дуже високі виплати за деякими видами біллінгів. Молодий, поки що ні заслужив з боку користувачів хорошого довіри.

3. ProfitBill

Переваги. Оплата приймається з 60 країн. Величезна кількість коротких номерів з різною тарифікацією. Безліч способів виведення: WebMoney, qiwi, paypal і банки. Виплати регулярні, хороший саппорт, нормальні відсотки за роботу. По всіх номерах і країнам можна налаштувати індивідуальні тарифи. У перший тиждень передбачений приємний відсоток комісійних - 100% виплат. Сервіси «СМС посилання», »СМС скарбничка». Детальна статистика і зручна Адаменко.

Недоліки. Не дуже кмітливий саппорт. Можливий невеликий шейв. Недолік скриптів.

2. Smsbill

Переваги. Сервіс існує з 2009 р Працює стабільно. Приємні тарифи, тарифна сітка прийнятна. Для активних користувачів передбачено підвищення відсотка виплат. Є можливість підключити 70 країн Азії та Європи (включаючи ближнє зарубіжжя і Росію), Америки, Африки та Австралії. Живий форум, цілодобова технічна підтримка. Біллінг працює з багатьма сайтами, включаючи на безкоштовних хостингах і UCOZ. Виплати здійснюються щотижня на банківський рахунок, гаманець Webmoney.

Недоліки. Мала кількість готових скриптів, можливо доведеться замовляти. Є приклади готових рішень SMS-білінгу, але без необхідних знань програмування інтегрувати їх буде важко. Скрипти розташовуються в розділі "Документація".

1. WizardBilling

Наш рейтинг очолює перевірений і відмінний сервіс WizardBilling.

Переваги. Своєчасні виплати, грамотна і ввічлива служба підтримки. Стабільність, зручність і простота роботи. Хороші відрахування, стабільні виплати по четвергах. Красивий і привабливий дизайн. Мультібіллінговая система. Монетизація трафіку можлива трьома способами: псевдоподпіска, МТ-підписки, преміум-СМС. Мінімальна сума - всього 30 рублів. Для активних партнерів передбачено VIP-статус. Сервіс здійснює роботу з 90 державами.

Недоліки. буває не часто збої, що не критично, але турбує. Гроші після збоїв нараховують із затримкою.