Рейтинг кращих сайтів про ігри

Справжні шанувальники комп'ютерних ігор готові читати і спілкуватися на улюблену тему нескінченно. Саме для таких істинно захоплених натур і призначені геймерские сайти, на яких зібрані новини, огляди, оцінки самих різних ігор. У сьогоднішній десятці представлений рейтинг кращих сайтів про ігри , в який увійшли російськомовні ресурси.

Зміст:

  • 10. gameguru. ru
  • 9. ag. ru
  • 8. igromania. ru
  • 7. goodgame. ru
  • 6. stopgame. ru
  • 5. kanobu. ru
  • 4. gamer. ru
  • 3. gmbox. ru
  • 2. coop-land. ru
  • 1. playground. ru

10. gameguru. ru

На сайті є справжня енциклопедія з описом 29 тисяч комп'ютерних, мобільних і "префіксальних" ігор. Тут же можна знайти нові новини, шпалери, скріншоти, рейтинги і майданчик для спілкування.

9. ag. ru

На сайті є маса інформації за діючими ігор, а також по продуктам в стадії розробки. В окремій бібліотеці містяться відеозаписи ігор, демо-версії, патчі, а також "ігрова класика" - ті ігри, в які грали на зорі комп'ютерної ери.

8. igromania. ru

Щомісяця сайт відвідують понад 1 млн. 300 тис. чоловік. Ресурс пропонує відвідувачам актуальні новини, огляди, а також електронний архів однойменного журналу про комп'ютерні ігри.

7. goodgame. ru

Ресурс заявляє себе в якості електронного ЗМІ, що виходить з 2008 року. Основні напрямки на сайті - трансляція киберспортівних матчів, статті та огляди про ігри та змагання, свіжі новини.

6. stopgame. ru

Сайт пропонує ігрові новини, огляди ігор, коди, підказки, трейнери, поради з тактики.Окремі розділи містять скріншоти, записи, шпалери. Крім комп'ютерних ігор ресурс висвітлює і консольні проекти.

5. kanobu. ru

Сайт присвячений відео- і комп'ютерних ігор, містить новини, огляди, поради щодо проходження. Окремий розділ представляє собою інтернет-магазин ігор. Для спілкування використовується розділ "Паб".

4. gamer. ru

Популярний ігровий сайт містить описи ігор, гайди, огляди, відео, шпалери. Окремі розділи присвячені проведенню акцій і конкурсів для шанувальників ігор. Ресурс також пропонує всім бажаючим зареєструватися в невеликій тематичної соціальної мережі.

3. gmbox. ru

Трійку лідерів рейтингу кращих ігрових сайтів замикає ресурс, присвячений відео- та онлайн-ігор, новин, рецензій і оглядам. На сайті можна не тільки шукати тематичну інформацію, але і грати онлайн.

2. coop-land. ru

На сайті можна знайти описи ігор, підібрати собі партнера для мережевого битви, придбати цифрові товари, поспілкуватися на форумі. Щомісяця на сторінку заходить близько мільйона відвідувачів.

1. playground. ru

Найбільший сайт про ігри почав роботу ще в 2001 році. Сьогодні проект налічує безліч серверів, що вміщають тематичну інформацію з різних ігор, кілька форумів, галерею фото- і відеоконтенту, базу кодів для різних ігор.

Останнім часом особливою популярністю користується гра Minecraft. Це будівельна гра в жанрі "пісочниця", з вкрай незвичайною графікою і геймплеєм. Тут можна дізнатися як зробити дракона з блоків. Більш детально про гру, її особливості і варіантах проходження читайте на кращих ігрових сайтах Рунета.