Рейтинг кращих швейних машин

Жінка, яка вміє шити, ніколи не опиниться в безнадійній ситуації, коли нічого надіти! Навіть у найскладніші часи вона, за прикладом знаменитої Скарлетт О'Хара, сшівшей собі розкішне вбрання зі старих гардин, зможе виглядати королевою! Не кажучи вже про добрі часи, коли є можливість вибрати швейну машину, тканини і всі необхідні аксесуари найкращої якості!

Однак радість від шиття може бути зіпсована, якщо нитка весь час обривається, а машинка поводиться абсолютно непередбачувано, вимагаючи до себе підвищеної уваги. Уникнути цього допоможе рейтинг швейних машин , складений з огляду на основну вимогу до побутової техніки: якість повинна відповідати ціні.

Зміст:

  • 5. Singer.
  • 4. AstraLux.
  • 3. Bernina.
  • 2. Brother.
  • 1. Janome.

5. Singer.

Ця популярна швейна машина була відома в Росії ще в дореволюційний час, а в 2011 році в Новосибірську їй був встановлений пам'ятник. Крім відмінної якості, гарантом якого служать прекрасно працюють старі моделі 1905 року випуску, їх сучасна техніка вкрай проста у використанні. Всі машинки німецького виробництва досить дорогі, оскільки створені для вишивання і всіх типів тканин. Більш доступні ціни, роблять машинки Зінгер, кращою технікою для початківців майстринь, зазвичай китайської або в'єтнамської збірки. Найпростіші моделі, що мають невеликий функціонал підійдуть тим жінкам, яким не доводиться багато шити, але хочеться, щоб швейна машинка завжди була під рукою.Перед покупкою важливо упевнитися, що в місті є сервісні центри по її ремонту.

4. AstraLux.

Девіз цієї компанії - "Шити в радість!". Завдяки тому, що машинки її виробництва досить невибагливі і недорогі, а функціональність на простих моделях часто вище, ніж у Singer, популярність компанії залишається досить стабільною. Менш ніж півстоліття історії виробництва швейної техніки для AstraLux не стали показником недоброякісності, навпаки, компанія постійно працює над створенням нових моделей і поліпшенням сервісу. Вся техніка працює дуже тихо, має привабливий дизайн і масу можливостей. В рівній мірі відмінно шиє як джинсу, так і трикотаж.

3. Bernina.

Швейна техніка цієї швейцарської компанії займає почесне третє місце не дарма. Вона займає проміжної ланки між найдоступнішими за цінами швейними машинками і обладнанням більш високої якості. Машинки Bernina дуже прості у використанні, до них практично не доводиться пристосовуватися. Настільки ергономічний і функціональний дизайн. Багато сучасних моделей швейних машин цієї компанії мають мікропроцесорне управління і можуть бути підключені до персонального комп'ютера. Завдяки чому швачка може створювати унікальні шви і вишивати все, що буде душа забажає.

2. Brother.

Багатьма сприймається, як найкраща швейна машина не тільки для домашнього використання, але і для професійних потреб. Величезною перевагою цієї компанії є її надійність. Техніка дуже рідко виходить з ладу навіть при не дуже спритного її використанні. Для початківців може бути кілька складна, але зате має величезні можливості. Всі нутрощі - металеві, тому поломки до закінчення гарантійного терміну практично неможливі.Корпус машин не тільки красивий, але і довговічний: не вицвітає і, тим більше, не ставати крихким. Професійні моделі оснащені електронною пам'яттю.

1. Janome.

Безумовно, кращі швейні машини по співвідношенню ціна / якість . Шиє буквально все: джинсову тканину, органзу, шифон. Практично не ламається і завжди в наявності недорогі змінні деталі. Швейні машини Janome підтверджують якість японського характеру: якщо створювати, то тільки найкраще! І професіонал, і початківець будуть відчувати себе впевнено, користуючись цією технікою. Якщо вам необхідна швейна машинка, здатна замінити ательє професійних швачок, то Janome саме те, що потрібно.