Рейтинг найкращих серіалів жахів - найстрашніші серіали

В цих серіалах є все, щоб полоскотати нерви: зомбі, привиди, прибульці та інша нечисть. Тому на ніч дивитися їх настійно не рекомендується. До речі, психологи стверджують, що багатьом людям саме цікаві серіали про жахи допомагають відволіктися від проблем і знизити рівень стресу.

Отже, представляємо Вашій увазі Рейтинг найкращих серіалів жахів або найстрашніші серіали з усіх, коли-небудь виходили на екран!

Зміст:

 • Ми також підготували для вас:
 • 10. Салемські вампіри
 • 9. Чи боїшся ти темряви?
 • 8. Сутінкова зона
 • 7. Тупик
 • 6. Байки зі склепу
 • 5. Американська історія жахів
 • 4. Кошмари Фреді
 • 3. Секретні матеріали
 • 2. Ходячі мерці
 • 1. Надприродне

Ми також підготували для вас:

Рейтинг найкращих серіалів для жінок

Кращі серіали про кохання

Рейтинг найкращих серіалів для чоловіків

Кращі комедійні серіали

Кращі серіали про супергероїв

Рейтинг детективних серіалів

10. Салемські вампіри

Зарубіжні серіали про жахи почали знімати дуже давно, і "Вампіри" - один з піонерів жанру. Багатосерійна історія про вампірів з містечка Салемс-Лот вийшла на телебаченні в 1979 році. Незважаючи на те, що головний лиходій нагадує радянського Кощія, а спецефекти, м'яко висловлюючись, примітивні, цей серіал із задоволенням переглядають багато шанувальників жахів.

9. Чи боїшся ти темряви?

За сюжетом група тінейджерів щотижня труїть байки біля багаття. І кожна нова історія страшніше попередньої. Захоплюючий серіал налічує сім сезонів, які пройшли по ТБ з 1991 по 1996 рік. Незважаючи на те, що серіал вийшов на "мультяшному" каналі Nickelodeon, багато історії змушують мружитися від страху навіть дорослих.

8. Сутінкова зона

Найстрашніші серіали жахів не обов'язково повинні бути переповнені новітніми спецефектами. Що став класикою серіал 1959 року ввійшов до списку 50 найбільших телешоу за версією видання TV Guide. Римейки "Сутінкової зони" виходили в світ в 1985 і 2002 роках.

7. Тупик

В наш рейтинг увійшли не тільки американські серіали жахів, але і льодова душу британська 5-серійна стрічка на тему зомбі-апокаліпсису. Учасники реаліті-шоу, провівши в студії кілька місяців, виявляють, що залишилися одні серед мільйонів повсталих мерців.

6. Байки зі склепу

Перераховуючи найкращі серіали про жахи, список варто неодмінно доповнити такий чорною комедією, як "Байки зі склепу". Біля витоків серіалу стояв знаменитий режисер Роберт Земекіс, а зняті "Байки" були за мотивами американських коміксів.

5. Американська історія жахів

Це самий "свіжий" з усіх серіалів, які увійшли в десятку. Перший сезон "Історії жахів" стартував у 2011 році, третій пройшов в 2013-му. Сезони не пов'язані між собою сюжетними лініями, але сповнені льодової кров містики. Підсумковий рейтинг серіалів не обійшла стороною цю картину. Її напевно оцінять любителі трилерів в стилі хоррор.

4. Кошмари Фреді

Навіть ті, хто жодного разу не дивився ужастики, напевно знають Фредді Крюгера. Сюжет серіалу - це відгалуження від культового "Жаху на вулиці В'язів".У кожній серії Крюгер виступає в ролі ведучого, а часом і в ролі головного лиходія. Серіал нараховує 3 сезону, що виходили в ефір з 1988 по 1990 рік.

3. Секретні матеріали

Не всі серіали про жахи, що увійшли до рейтингу, можуть похвалитися премією Еммі і кількома десятками інших престижних нагород. За 9 сезонів самі "X-Files", його саундтрек, символіка та інші атрибути стали мега-популярними. Телебачення що раніше не розкривало тему нез'ясовного, потойбічного і загадкового так докладно. Перша серія "Секретних матеріалів" вийшла на екрани в 1993 році.

2. Ходячі мерці

Сюжет серіалу простий - звичний нам світ переживає апокаліпсис і тепер населений ходячими трупами. Вижити в такій компанії непросто, але жменьці людей вдається вціліти вже 4 сезони поспіль. Серіал вийшов на екрани в 2010 році і поки не завершений.

1. Надприродне

Найпопулярніший серіал-ужастик стартував в 2005 році і тріумфально крокує по блакитних екранів вже дев'ять сезонів поспіль. Брати Дін і Сем в пошуках зниклого батька стикаються з усіма можливими формами нечистої сили: демонами, духами і тому подібними персонажами. У 2006 році серіал був номінований на Еммі.