Рейтинг найкращих серіалів для жінок

Саме на прекрасну половину людства трудиться армія творців багатосерійних фільмів. Із завидною завзятістю дами різного віку стежать за розвитком сюжету, переживаючи за улюблених героїв. Щорічно на екрани виходять десятки російських і зарубіжних серіалів для жінок. Найцікавіші з них увійшли в сьогоднішню десятку.

Наш рейтинг найкращих серіалів для жінок складений за відгуками відвідувачів ресурсу Афіша Мейл.

Опублікований рейтинг серіалів 2013-2014 роки.

Зміст:

 • Ми також готуємо для вас:
 • 10. Американська історія жахів
 • 9. Американська сімейка
 • 8. Міс Марпл
 • 7. Пліткарка
 • 6. Секс у великому місті
 • 5. Відчайдушні домогосподарки
 • 4. Анатомія пристрасті
 • 3. Ходячі мерці
 • 2. Теорія великого вибуху
 • 1. Гордість і упередження

Ми також готуємо для вас:

Рейтинг найкращих серіалів для чоловіків

Рейтинг серіалів в жанрі "Жахи"

Кращі серіали про супергероїв

Кращі комедійні серіали

Кращі серіали про кохання

Рейтинг детективних серіалів

10. Американська історія жахів

Необов'язково список цікавих серіалів для жінок повинен складатися з мелодрам і любовних історій. Багатосерійний фільм жахів вже два сезони підкорює глядачок по всьому світу. Третій сезон повинен розпочатися в жовтні нинішнього року. За задумом творців він буде присвячений відьмам.

9. Американська сімейка

Цей комедійний серіал розповідає історію трьох абсолютно різних сімей.Серіал вперше вийшов на екрани в 2009 році і з тих пір не втрачає популярності. У травні 2013 року стартував п'ятий сезон "Американської сімейки".

8. Міс Марпл

Цей серіал особливо полюбився глядачкам пенсійного віку, хоча за пригодами проникливої ​​бабусі з задоволенням стежать і молоді шанувальниці. Серіал вийшов на екрани майже три десятиліття тому в 1984 році у Великобританії. Британцям вдалося точно зберегти і передати особливу атмосферу творів геніальної Агати Крісті.

7. Пліткарка

Загадкова анонімна сплетница виставляє в своєму блозі на загальний огляд плітки, чутки, інтриги і скандали елітної школи. Серіал транслювався з 2007 по 2012 рік і понині користується успіхом у мільйонів глядачів.

6. Секс у великому місті

Навіть все разом узяті кращі серіали для жінок навряд чи зуміли перевершити за популярністю легендарний "Секс у великому місті". Пригоди чотирьох подруг, які уособлюють чотири класичних жіночих типажу, здобули 6 премій "Еммі" плюс 8 "Золотих глобусів".

5. Відчайдушні домогосподарки

Чотири подруги-домогосподарки живуть в передмісті вигаданого американського містечка і мріють про щастя. Всі їх пригоди, думки і вчинки розказані глядачеві з точки зору покійної п'ятої домогосподарки Мері Еліс Янг.

4. Анатомія пристрасті

Серіали про лікарів завжди користуються популярністю у жіночої половини глядацької аудиторії. Згадаймо хоча б "Доктора Куїн" або "Швидку допомогу". Серіал "Анатомія пристрасті" розповідає про роботу і особисте життя хірургів.

3. Ходячі мерці

Хто сказав, що жінки не люблять ужастики! Моторошні зомбі і пост-апокаліптичних пригоди жменьки людей, що вижили змушують забитися швидше мільйони жіночих сердець по всій планеті.На жовтень заплановано початок 4 сезону серіалу.

2. Теорія великого вибуху

Лихо закручені любовні лінії на тлі життя двох молодих талановитих фізиків привертають увагу мільйонів глядачок. Наприклад, шостий сезон подивилися понад 18 мільйонів чоловік. В кінці вересня 2013 року прихильниць серіалу чекає початок 7 сезону.

1. Гордість і упередження

Очолює рейтинг серіалів для жінок мелодраматична екранізація однойменного роману Джейн Остін. Що вийшов в 1995 році шестисерійний фільм є сьомою і найбільш вдалою екранізацією книги. За головну роль в серіалі актриса Дженніфер Ель отримала премію британський кіноакадемії.