Рейтинг найкращих серіалів для чоловіків

У свідомості більшості обивателів серіал - продукт, призначений для нудьгуючих домогосподарок. Однак подібне оману нескінченно далеко від дійсності. Варто хоча б заглянути в наш рейтинг найкращих серіалів для чоловіків . Тут знайдеться і кримінальна драма, і трилер, і історичний бойовик - жанри, такі близькі справжнім чоловікам.

В основу рейтингу лягла оцінка тисяч глядачів, які голосували за улюблений серіал на порталі Афіша Мейл.

Обрані найкращі серіали 2013-2014 року.

Зміст:

 • Ми також готуємо для вас:
 • 10. Блудливая Каліфорнія
 • 9. Підпільна (злочинна) імперія
 • 8. Сини анархії
 • 7. Клан Сопрано
 • 6. Сімпсони
 • 5. Ходячі мерці
 • 4. Спартак
 • 3. У всі тяжкі
 • 2. Втеча
 • 1. Декстер

Ми також готуємо для вас:

Рейтинг найкращих серіалів для жінок

Рейтинг серіалів в жанрі "Жахи"

Кращі серіали про супергероїв

Кращі комедійні серіали

Кращі серіали про кохання

Рейтинг детективних серіалів

10. Блудливая Каліфорнія

Список цікавих серіалів для чоловіків замикає драматична комедія з Девідом Духовни у головній ролі. У головного героя маса проблем - інтимний зв'язок з неповнолітньою дочкою чоловіка своєї першої дружини, безладні стосунки, безпробудне пияцтво. За роль в серіалі Духовни отримав "Золотий глобус" в 2008 році. На російські екрани серіал виходив під назвами "Плейбой з Каліфорнії" і "Каліфренія".


9. Підпільна (злочинна) імперія

Серіал в жанрі кримінальної драми переносить глядача в 1920-ті. Основна сюжетна лінія - боротьба спеціального агента проти контрабанди алкоголю після введення в США "сухого закону". На вересень 2013 року заплановано початок четвертого сезону "Підпільної імперії".


8. Сини анархії

Кращі серіали для чоловіків, звичайно, повинні бути присвячені справжнім чоловікам. Образ суворого байкера, такого собі Робін Гуда, що захищає рідне місто від неонацистів і наркотиків цілком вписується в ідеальний сюжет. Дія серіалу відбувається в вигаданому каліфорнійському містечку, а головними дійовими особами є члени мотоклубу "Сини анархії".


7. Клан Сопрано

Ця багатосерійна кримінальна драма розповідає про життя сучасних гангстерів в Америці. Вперше "Клан Сопрано" вийшов на екрани ще в 1999 році і з того часу практично весь світ стежить за перипетіями сім'ї Джерсі Тоні Сопрано.


6. Сімпсони

В рейтингу серіалів для чоловіків знайшлося місце і для мультиплікації. Сімейка Гомера Сімпсона стала уособленням середньостатистичної американської "осередку суспільства". У серіалі легко і забавно зачіпаються гострі соціальні проблеми і питання, наприклад, одностатеві шлюби і війна в Іраку.


5. Ходячі мерці

Багатосерійний фільм жахів для глядачів з міцними нервами розповідає про те, як купка людей бореться за виживання після зомбі-апокаліпсису. Серіал, заснований на серії коміксів, був удостоєний номінації на "Золотий глобус".


4. Спартак

Цей історичний серіал розповідає про долю ватажка найбільшого в історії повстання рабів. "Спартак" містить досить багато відвертих, а також досить жорстоких сцен.


3. У всі тяжкі

Пересічна шкільний учитель перетворюється в запеклого наркодилера, адже він хворий на рак, а сім'я після його смерті залишиться без засобів до існування. Кримінальний трилер з успіхом пережив вже шостий сезон, не втративши армії шанувальників.


2. Втеча

Лінкольн Барроуз був засуджений до смертної кари за злочин, якого точно не скоював. Його брат навмисно потрапляє до в'язниці, щоб допомогти братові з неї втекти. Серіал вийшов в 2005 році і легко завоював мега-популярність. За мотивами цього кримінального бойовика була навіть створена комп'ютерна гра.


1. Декстер

Рейтинг найкращих серіалів для чоловіків очолює детективний трилер, головним героєм якого є серійний вбивця з розладом психіки. Правда, свою спрагу до вбивства Декстер спрямовує проти таких асоціальних елементів, як злочинці, що уникнули традиційного правосуддя. На сьогоднішній день серіал налічує 8 сезонів.