Рейтинг найкращих серіалів 2013 - 2014 роки

На сезон 2013-2014 продюсери і режисери запланували вихід відразу декількох десятків серіалів. Це і абсолютно нові історії, і сиквели давно полюбилися теленовел.

Самі довгоочікувані і гідні увійшли в наш рейтинг найкращих серіалів 2013 - 2014 роки, складений на підставі глядацьких оцінок.

Зміст:

 • 10. Стріла
 • 10. Демони Да Вінчі
 • 9. Одного разу в казці
 • 8. В поле зору
 • 7. Американська історія жахів
 • 6. Вікінги (2013)
 • 5. Служба новин
 • 4. Родина (Homeland)
 • 3. Картковий будиночок
 • 2. Форс-Мажор (Костюми в законі)
 • 2. Шерлок
 • 1. Гра престолів

10. Стріла

Серіал розповідає історію багатія Олівера Куїна, який 5 років провів на тихоокеанському острові. Кардинально змінивши свої погляди на життя, Олівер стає Зеленої Стрілою - борцем зі злочинністю. Другий сезон "Стріли" стартував 11 лютого 2013 року.

10. Демони Да Вінчі

Прем'єра американського телесеріалу відбулася 12 квітня 2013 року. Фантастичний сюжет присвячений життю Леонардо Да Вінчі, що винаходить дивовижні для свого часу речі.

9. Одного разу в казці

Прем'єра серіалу в популярному жанрі фентезі відбулася 23 жовтня 2011 року. Восени 2013 року стартував уже третій сезон. Сюжет серіалу - це суміш реального і вигаданого світів, де під личиною звичайних людей ховаються Білосніжка, Зла Королева і інші персонажі.

8. В поле зору

З 24 вересня 2013 ефірі третій сезон популярного серіалу.Команда з паралізованого мільярдера, колишнього агента ЦРУ, детектива і колишнього поліцейського займаються запобіганням злочинів.

7. Американська історія жахів

Ця теленовела зайняла почесне місце в нашому рейтингу найкращих серіалів жахів. У 2013 році відбулася прем'єра вже третього сезону "Історії жахів". Розбурхує нерви серіал був удостоєний 17 номінацій на премію Еммі.

6. Вікінги (2013)

Дія цієї багатосерійної історичної драми розгортається в Скандинавії. Головний герой історії - легендарний вождь Рагнар Лодброк. На 2014 рік запланована прем'єра другого сезону серіалу.

5. Служба новин

Команда професіоналів докладає всіх зусиль, щоб зробити максимально чесну новинну програму на американському телебаченні. Восени 2013 року завершується показ другого сезону серіалу, а на майбутній рік заплановано його продовження.

4. Родина (Homeland)

Сержант морської піхоти Броуді повертається додому після 8 років іракського полону. Незабаром щодо офіцера у ЦРУ з'являються підозри в причетності до планування теракту. В даний час у виробництві третій сезон серіалу.

3. Картковий будиночок

Прем'єра цієї політичної драми відбулася в лютому 2013 року. Другий сезон повинен стартувати на початку 2014 року. Сюжет присвячений політичним інтригам і боротьбі за владу.

2. Форс-Мажор (Костюми в законі)

Прем'єра цієї багатосерійної комедійної драми відбулася в червні 2011 року. Третій сезон серіалу почали показувати влітку нинішнього року. У 2012 році серіал був удостоєний номінації на премію Гільдії кіноакторів США.

2. Шерлок

Британський телесеріал заснований на вільній інтерпретації творів Конан Дойля про Шерлока Холмса.Дія серіалу розгортається в наші дні. "Шерлок" увійшов до трійки лідерів нашого рейтингу кращих детективних серіалів.

1. Гра престолів

Кращий серіал останніх років створено на основі серії книг Джорджа Мартіна "Пісня льоду й полум'я". Навесні 2014 року виходить четвертий сезон "Ігри престолів". У зйомках кожного з сезонів бере участь не менш 250 акторів. А спеціально для серіалу було винайдено кілька штучних мов.