Рейтинг кращих шкіл Москви

Аналітики Московського інституту відкритої освіти (МІОО) щорічно дають оцінку столичним школам, вибираючи найкращі навчальні заклади. Експерти враховують результати ЄДІ, ДПА-9 і кількість призерів на московських і всеросійських олімпіадах.

Сьогодні ми публікуємо рейтинг кращих шкіл Москви за версією МІОО, до якого увійшли 10 навчальних закладів. Школи, що потрапили в десятку в перший або вдруге, отримують грошові гранти, які можуть витратити на свій розсуд.

Зміст:

  • 10. Школа-інтернат "Інтелектуал"
  • 9. Гімназія №1518
  • 8. Центр освіти №548 Царицино
  • 7. Фізико-математичний ліцей №1580 (ліцей при МГТУ ім. Баумана)
  • 6. Центр освіти №218
  • 5. Гімназія №1514
  • 4. Гімназія №1543
  • 3. Ліцей "Друга школа"
  • 2. Центр освіти №57 (57-а школа)
  • 1. Ліцей №1535

10. Школа-інтернат "Інтелектуал"

в минулому році займала сьоме місце в рейтингу. У навчальному закладі в класах малої чисельності навчаються менше 300 школярів, для дітей з передмість столиці діє інтернат.

9. Гімназія №1518

в торішньому рейтингу не потрапила в першу десятку і була лише 13-ою. Близько 90% випускників школи стають студентами Фінансової академії при Уряді РФ. У 2-3 класи учні приймаються за підсумками співбесіди, для старших хлопців передбачені вступні випробування.

8. Центр освіти №548 Царицино

другий рік поспіль посідає восьме місце в рейтингу кращих шкіл.Центр включає в себе дитячий сад і три ступені загальноосвітньої школи: початкову, середню і старшу.

7. Фізико-математичний ліцей №1580 (ліцей при МГТУ ім. Баумана)

поліпшив за рік свою позицію в рейтингу на 7 пунктів. У ліцеї ведеться поглиблена підготовка з таких предметів, як математика, інформатика та фізика. Вступити в 8, 10 і 11 класи можна за підсумками тестових випробувань.

6. Центр освіти №218

в торішньому рейтингу займав 17-е місце. У школі навчаються близько 800 учнів. Всі заняття ведуться в першу зміну. Установа співпрацює з педагогічним коледжем №13, Московським Державним університетом друку, Московським міським педагогічним університетом, малим мехмат МДУ ім. Ломоносова.

5. Гімназія №1514

другий рік поспіль замикає п'ятірку кращих шкіл Москви. Учні приймаються на навчання з п'ятого класу за результатами екзаменаційних випробувань. Гімназія співпрацює з РДГУ - Російським Державним Гуманітарних Університетом.

4. Гімназія №1543

другий рік входить в рейтинг шкіл Москви на четвертій позиції. Навчання в гімназії проводиться з 5 по 11 клас. З 8 класу учні отримують поглиблену підготовку з математичного, гуманітарного чи природно-науковому профілю.

3. Ліцей "Друга школа"

навчає близько 450 осіб з 7 по 11 класи. Заклад замикала трійку кращих шкіл і в рейтингу 2011 року. Прийом до ліцею здійснюється за підсумками вступних випробувань.

2. Центр освіти №57 (57-а школа)

- одна з кращих шкіл Росії математичного профілю. При школі діють підготовчі курси для дошкільнят. У восьмий і дев'ятий класи приймають за підсумками співбесіди.

1. Ліцей №1535

- краща московська школа на протязі двох останніх років.Поглиблене освіту учні отримують в 10-11 класах за напрямками: гуманітарний, економіко-математичний, соціально-економічний, історико-філологічний і соціально-гуманітарний профіль. Ліцей співпрацює з Вищою Школою Економіки, а також з 1-им МГМУ ім. І. М. Сеченова.