Рейтинг кращих ресторанів світу

Хороший ресторан відрізняє не тільки вишукана кухня, а й особлива атмосфера, продуманий дизайн і висококласний рівень обслуговування. Знайти такий заклад зовсім непросто. Тому на допомогу приходять рейтинги і Топи точок громадського харчування.

Портал TripAdvisor опублікував рейтинг кращих ресторанів світу , який складено за відгуками сотень відвідувачів. Кожному закладу присвоєно звання "Вибір мандрівника (Traveller's Choice)". Ми пропонуємо ретельно вивчити "апетитну десятку", щоб точно знати, де можна знайти все необхідне для ідеального вечері в комфортній обстановці.

Зміст:

  • 10. Toulouse Petit (США, Сіетл)
  • 9. Europea (Канада, Монреаль)
  • 8. Guy Savoy (Франція, Париж)
  • 7. Ciya Sofrasi (Туреччина, Стамбул)
  • 6. La Pergola (Італія, Рим)
  • 5. Le Gavroche (Великобританія, Лондон)
  • 4. Girl & The Goat (США, Чикаго)
  • 3. Le Cirque (Bellagio) (США, Лас Вегас)
  • 2. Restaurant Gary Danko (США, Сан-Франциско)
  • 1. Le Bernardin (США, Нью-Йорк)

10. Toulouse Petit (США, Сіетл)

пропонує гостям креольський кухню. Заклад не відрізняється захмарними цінами - в меню можна знайти коктейль за $ 7, 50 або десерт за $ 8-10. Середній рахунок на одного без алкоголю, за відгуками відвідувачів, які голосували на TripAdvisor - $ 30.

9. Europea (Канада, Монреаль)

спеціалізується на стравах французької кухні. Середній рахунок на людину без алкоголю - близько $ 50.

8. Guy Savoy (Франція, Париж)

- це вишукана французька кухня на будь-який смак. Ресторан удостоєний трьох зірок Мішлен, що означає вищий рівень майстерності кухарів закладу.Середній рахунок без алкоголю на одну людину - $ 130.

7. Ciya Sofrasi (Туреччина, Стамбул)

пропонує відвідувачам страви середземноморської та східної кухні. Тут можна пообідати за $ 20 доларів з людини, якщо не брати до уваги спиртне.

6. La Pergola (Італія, Рим)

спеціалізується на середземноморській кухні. У ресторані є тераса, на якій можна вишукано пообідати, насолоджуючись прекрасними видами італійської столиці. Середній рахунок - $ 200 на людину.

5. Le Gavroche (Великобританія, Лондон)

- ресторан французької кухні, столик в якому доведеться бронювати за пару місяців. Середній рахунок без спиртного - $ 50. Ресторан удостоєний 2 зірок Мішлен.

4. Girl & The Goat (США, Чикаго)

- американська кухня з хорошим вибором пива і місцевого вина. Середній рахунок без спиртного - $ 30 на людину.

3. Le Cirque (Bellagio) (США, Лас Вегас)

пропонує страви бельгійської та французької кухні. Інтер'єр ресторану прикрашений шовковим шатром і сценками з циркових виступів. Середній рахунок - $ 100.

2. Restaurant Gary Danko (США, Сан-Франциско)

- це страви американської кухні, приготовані знаменитим шеф-кухарем Гарі Данко. Середній рахунок - $ 70 - $ 100

1. Le Bernardin (США, Нью-Йорк)

- переможець "Traveller's Choice 2012". Ресторан спеціалізується на стравах французької кухні і морепродуктах. Середній рахунок - $ 90 на людину без урахування алкоголю.