Рейтинг кращих курортів чорноморського узбережжя Росії

В очікуванні найспекотніших місяців року мільйони росіян починають планувати літні відпустки. Для тих, хто віддає перевагу відпочинок на курортах Росії , туристична інфраструктура узбережжя Чорного моря стає все більш досконалою з року в рік. Великі готельні комплекси і міні-готелі пропонують свої послуги мандрівникам з будь-яким рівнем доходу.

Сьогодні ми склали рейтинг кращих курортів чорноморського узбережжя Росії , покликаний полегшити вибір майбутнім відпускникам.

Зміст:

  • 10. Дивноморск.
  • 9. Небуг
  • 8. Вітязево
  • 7. Джубга
  • 6. Великий Утріш
  • 5. Туапсе.
  • 4. Кабардинка.
  • 3. Анапа.
  • 2. Геленджик.
  • 1. Сочі. Чорноморські курорти Росії

10. Дивноморск.

Цей курортний селище своєму розпорядженні великий вибір готелів різного рівня. Кілька пляжів, аквапарк, безліч кафе, барів і дискотек приваблюють сюди тисячі молодих людей. До найближчого ж / д вокзалу м Новоросійська - 40 км, аеропорт м Геленджика знаходиться в 10 км.

9. Небуг

славиться прекрасними галькові-піщаними пляжами і віковими лісами, субтропічним кліматом і освіжаючими морським бризом. У селищі є великий аквапарк, дельфінарій і навіть льодовий палац. На території Небуг розташовані кілька великих готельних комплексів, а також безліч міні-готелів.

8. Вітязево

- це кілька кілометрів прекрасних піщаних пляжів.Тут великий вибір готелів, орієнтованих на сімейний відпочинок. Кращі курорти Росії , призначені для відпочинку з дітьми, - це, безумовно, Витязево і Анапа.

7. Джубга

зустрічає тих туристів, які прибувають на курорти Росії і Чорне море по федеральній автомобільній трасі М4. І багато хто залишається відпочивати саме тут, так як в селищі є маса міні-готелів переважно економ-класу.

6. Великий Утріш

- це поєднання гір, скелястих обривів і невеликих лагун з кристально чистою водою. Молода туристична інфраструктура, тим не менше, має все необхідне для комфортного відпочинку.

5. Туапсе.

Місто дуже активно розвивається, з кожним сезоном збільшуючи кількість кращих готелів Росії, ресторанів і розважальних комплексів. У місті три пляжу, але багато відпочиваючих віддають перевагу більш тихі курорти чорноморського узбережжя Росії , що знаходяться поруч з Туапсе - Агою, Новоміхайловській, Лермонтово, Шепсі, Ольгінка.

4. Кабардинка .

Цей сучасний курортне селище сьогодні може похвалитися готелями різного рівня, в тому числі прекрасним п'ятизірковим комплексом "Надія". Відмінною особливістю Кабардинки є більш посушливий клімат в порівнянні з іншими курортами узбережжя. Опади тут бувають вкрай рідко, і курортний сезон триває до листопада.

3. Анапа.

Місто протягом багатьох десятиліть утримує славу кращого дитячого курорту Росії . Піщані пляжі, пологий вхід в море, наявність дитячих лікувально-оздоровчих установ, розважальних парків і рекреаційних зон залучають в Анапу тисячі сімей з дітьми різного віку.

2. Геленджик.

Рейтинг цього курорту значно виріс за останні роки з відкриттям нового аеропорту та реставрацією пішохідної набережної. Пляжі Геленджика задовольняють туристів з самими різними вподобаннями: в районі Тонкий мис знаходяться чудові піщані мілини, а галькові пляжі протягнулися від центру міста до Толстого мису.

1. Сочі . Чорноморські курорти Росії

розташовані в районі так званого Великого Сочі, славляться величезним вибором житла в самої різної цінової категорії і безліччю можливостей для активного відпочинку. До сочинських морським курортам відносять Сочі, Адлер, Лазаревське, Дагомис, Лоо, Веселе, якірні Щілина. Тут досить розвинена інфраструктура, поруч аеропорт і залізничний транспорт.