Рейтинг кращих радар-детекторів

Всупереч поширеній думці, радар-детектор потрібен не тільки тим автомобілістам, які часто порушують правила. Адже навіть дисциплінований автолюбитель може іноді машинально додати швидкості, наприклад, вибравшись з тривалої пробки. І тут на допомогу приходить антирадар, що подає попереджувальний сигнал.

Сучасні антирадари здатні впізнавати карту місцевості за допомогою GPS, змінювати чутливість в місті і на автотрасі і навіть отримувати інформацію про швидкісні обмеження на дорозі. При цьому важливо, щоб пристрій не пищав постійно, відволікаючи водія помилкові спрацьовування і непотрібними попередженнями. Найцікавіші моделі з числа представлених у продажу увійшли в наш рейтинг радар-детекторів , складений на підставі тестів, проведених експертами видання "За кермом".

Оновлений рейтинг антирадарів 2016 року включає 5 кращих моделей за відгуками покупців.

Зміст:

  • 10. Mystery MRD-410VS
  • 9. RT Pilot 21RS
  • 8. Sho-Me STR-525
  • 7. Neoline X-COP 7500
  • 6. Street Storm STR-9520ЕХ
  • 5. Mystery MRD-705GVS
  • 4. Supra DRS-iG68VST
  • 3. Supra DRS-iG55VST
  • 2. Silver Stone F1 Z77
  • 1. Sho-Me G-800 STR

10. Mystery MRD-410VS

Зайняти позицію вище цієї моделі перешкодила відсутність GPS-модуля. Пристрій не розпізнав лазерний вимірювач швидкості, на інші радари реагував трохи пізніше інших учасників десятки. До переваг моделі можна віднести хороший екран, зручний регулятор гучності і невисоку ціну - 3120 рублів, завдяки якій MRD-410VS кращий радар-детектор по співвідношенню ціни і якості в нашому рейтингу.

9. RT Pilot 21RS

Найдорожчий в рейтингу радар-детектор варто 10 000 рублів. За ці чималі гроші користувач отримує гідну технічну начинку, але користуватися пристроєм не дуже зручно - Керування опціями і звуком заплутано і незрозуміло. Хоча виявлення радарів на досить високому рівні за винятком лазерного вимірювача швидкості.

8. Sho-Me STR-525

Головний мінус моделі - відсутність GPS. В іншому за 2500 рублів користувач отримує хороший дисплей, зручне управління, швидке завантаження. Прилад розпізнав всі визначники швидкості крім лазерного.

7. Neoline X-COP 7500

Дана модель вміє змінювати чутливість в залежності від поточної швидкості руху. У зоні дії комплексу "Автодор" прилад вказує дозволену швидкість. Мінусом є невдалий екран, а також динамік, розташований на нижній стінці пристрою. Ціна радар-детектора - близько 5 000 рублів.

6. Street Storm STR-9520ЕХ

Прилад має GPS, можливість регулювання порогу швидкості, на сайті виробника є оновлення ПЗ. Експерти відзначили часті помилкові оповіщення про лазерному визначнику швидкості. Ціна радар-детектора - близько 9 000 рублів.

5. Mystery MRD-705GVS

Прилад відрізняється хорошою інформативністю, зручною регулюванням гучності, хорошою чутливістю. Лазерний визначник детектор не спіймав, експерти також відзначили, що при виході із зони дії "Автодор" прилад не виводив оповіщення. Ціна детектора - 4 300 рублів.

4. Supra DRS-iG68VST

Експерти відзначили зручне оновлення, численні настройки для порогів спрацьовування, відмінне визначення всіх радарів крім лазерного. Невдалим є тільки корпус, виконаний з дешевого пластику.Ціна детектора - 4 300 рублів.

3. Supra DRS-iG55VST

Плюсами пристрою є багатий набір налаштувань, простота оновлення ПЗ, відмінна чутливість. Загальне враження псує тільки бликуючий в лобовому склі пластиковий корпус. Ціна - 3 900 рублів.

2. Silver Stone F1 Z77

Прилад виявляє все вимірювачі крім лазерного. Налаштування дозволяють визначати необхідні швидкісні пороги спрацьовування. За технічними характеристиками ця модель виявилася попереду всіх. Другу позицію детектор отримав за не найвдаліший екран. Ціна - 4 700 рублів.

1. Sho-Me G-800 STR

Кращий радар-детектор бачить все визначники швидкості крім лазера. Налаштування дозволяють змінювати чутливість, встановлювати швидкісні пороги спрацьовування, відключати звук, зіставляти поточну швидкість руху з лімітом, позначених в базі даних для вказаної ділянки дороги.

Ціна радар-детектора - 4 750 рублів.