Рейтинг кращих ПВХ профілів пластикових вікон 2015 року

Пластикові вікна прийшли в наші будинки понад 60 років тому. Першими профіль ПВХ стали виробляти німецькі промисловці, вони ж і сьогодні традиційно славляться високою якістю і надійністю вікон.

Зміст:

 • Кращі пластикові вікна, які вони?
 • Рейтинг ПВХ профілів для вікон 2015 року
  • 5. Schuco
  • 4. KBE
  • 3. СОК
  • 2. Veka
  • 1. REHAU

Кращі пластикові вікна, які вони?

Вибираючи пластикові вікна, непросто зрозуміти які краще. Гарне вікно повинно захищати від перепадів температур, забезпечувати шумоізоляцію, не втрачати з часом своїх естетичних якостей, забезпечувати легкий догляд і простоту експлуатації.

А ще профіль повинен бути обраний з урахуванням всіх кліматичних особливостей регіону і призначення вікна. Так, в середній смузі виправданий вибір 70-міліметрового профілю, а в північних широтах краще віддати перевагу ширину 90 мм. Для вікна в дитячій кімнаті важлива шумоізоляція і відсутність протягів, а для дачного вікна одним з головних чинників стане доступна ціна.

Якщо підійти до вибору ПВХ з усією ретельністю, то кращі пластикові вікна прослужать господареві кілька десятків років. А для того, щоб вибрати було легше, пропонуємо нашу добірку на тему.

Рейтинг ПВХ профілів для вікон 2015 року

Відбираючи профілі ПВХ для вікон в рейтинг, ми оцінювали статистику продажів, відгуки покупців в мережі Інтернет, а також популярність бренду, в тому числі за запитами в пошукових системах.

Підсумком став наш список з п'яти провідних виробників, який стане в нагоді всім, хто бажає знати які профілі пластикових вікон краще .

5. Schuco

Досвід компанії у виробництві профілів - понад 60 років. Переваги ПВХ профілю від Schuco - екологічність продукції, різноманітність дизайнерських рішень, висока якість.

Мінусом можна вважати невисоку популярність в регіонах Росії, т. К. В основному профіль Schuco представлений в Москві і великих містах.

// www. schueco. com

4. KBE

В Росії заводи німецької компанії KBE розташовані в Воскресенську і в Хабаровську. Плюси KBE - широкий вибір профілів різної товщини і дизайну від 58 до 88 мм, сертифікація по ISO, а також обов'язкова сертифікація всіх партнерів компанії, що реалізують вироби з профілю.

В числі мінусів багато власників вікон KBE відзначають, що з часом білий профіль кілька жовтіє.

// www. kbe. ru

3. СОК

На власних виробничих потужностях компанія випускає не всю лінійку профілю, профілі SOK-370 і SOK-570 виробляють на замовлення на заводах profine KBE. Природно, це найкращим чином позначається на контролі якості. Надійність і якість - головні плюси профілю, виробленого під маркою "Самарські віконні конструкції". Компанія стала першим споконвічно російським виробником, який завоював настільки широкий ринок.

Мінусами є невеликий асортимент і досить висока ціна.

// www. oknasok. ru

2. Veka

В Росії профіль Veka випускає дочірня компанія німецького виробника. Заводи марки є в Московській області, Хабаровську і Новосибірську. Профіль сертифікований по ISO 9001: 2008 і має німецький знак якості RAL.

Основні переваги профілю Veka - широкий асортимент і виняткова надійність, а також наявність гарантії виробника.Даний бренд є одним з найпопулярніших профілів ПВХ в країнах Європи.

Головним мінусом Veka можна назвати високу вартість вікна.

// www. veka. ru

1. REHAU

Очолює рейтинг пластикових вікон 2015 року німецька компанія, яка займається виробництвом профілю на території РФ з 2002 року.

Плюси профілів REHAU - це європейська система менеджменту якості, передове впровадження у виробництво новітніх розробок, висока надійність. REHAU стабільно лідирує в рейтингах виробників. Головний мінус даного профілю - його порівняно висока ціна.

Вивчивши всі плюси і мінуси різних виробників, набагато легше вирішити, яке пластикове вікно краще вибрати.

// www. rehau. com / ru-ru /