Рейтинг найкращих онлайн кінотеатрів

Як приємно буває сходити в кіно в хорошій компанії. А ще приємніше, коли кіно приходить прямо в будинок, і не треба підлаштовуватися під розклад ефірного телебачення, спотикатися об коробки з дисками або завантажувати гігабайти файлів і організовувати їх зберігання.
Для тих, хто цінує комфорт і любить кінематограф - наш рейтинг кращих онлайн кінотеатрів . П'ятірка віртуальних кінозалів обрана на основі відгуків користувачів, відвідуваності і зручності інтерфейсу. Природно, що найкращий кінотеатр дозволяє дивитися фільми онлайн безкоштовно .

Зміст:

  • 5. Open-Cinema. ru
  • 4. Bestkino. su
  • 3. films-site. 3dn. ru (Закрито)
  • 2. Zoomby. ru
  • 1. ivi. ru

5. Open-Cinema. ru

запрошує дивитися кіно онлайн без реєстрації та смс. Ресурс є абсолютно безкоштовним і дозволяє не тільки переглядати, але і завантажувати відео. Є форма для замовлення кінострічки, яка відсутня в каталозі. Кращий онлайн кінотеатр безкоштовно запропонує глядачам не тільки фільми, тому на сайті можна слухати радіо і дивитися 56 телеканалів.

4. Bestkino. su

пропонує безкоштовне відео без реєстрації в хорошій якості. Всі кінострічки для зручності користувачів розбиті на 32 категорії за жанрами, новинки виділені в окремий розділ. Дивитися фільми цей кращий кінотеатр пропонує виключно онлайн , скачування файлів недоступно. Bestkino. su регулярно оновлює рейтинг популярності, в який включені топ-100 фільмів за кількістю глядацьких голосів.Рекомендований порталом для перегляду відео інтернет-браузер - Mozilla Firefox.

3. films-site. 3dn. ru (Закрито)

як і кожен з кращих безкоштовних онлайн кінотеатрів нашої п'ятірки, дозволяє дивитися кіно без реєстрації. Бонусом для зареєстрованих користувачів є відсутність реклами. Заявку на фільм, відсутній на порталі, можна залишити в "Столі замовлень". Серіали винесені на окремий сайт, перехід на який здійснюється через розділ "SerialBox".

2. Zoomby. ru

- не просто кінотеатр, а справжній розважальний портал. До послуг глядачів - фільми, серіали, телепередачі, музичні кліпи. Якість зображення може бути вибрано з кількох значень відповідно до швидкості інтернет-з'єднання. У цьому кращому кінотеатрі можна онлайн дивитися більше 40 тисяч фільмів, чотири телеканали в прямому ефірі і десять - з півгодинним запізненням. Послуги доступні без реєстрації.

1. ivi. ru

- найкращий онлайн кінотеатр , що пропонує відео-контент найвищої якості. В каталозі порталу більше 30 тисяч безкоштовних ліцензійних фільмів, серіалів, теле-шоу і мультфільмів. Зареєстрованим користувачам пропонується індивідуальний підбір рекомендованих до перегляду фільмів. Будь-який фільм онлайн Платний сервіс ivi + дозволяє дивитися без реклами більше 1000 голлівудських фільмів останнього десятиліття, а також суперпрем'єра, що вийшли за останні півроку. Фільм онлайн кращий кінотеатр дозволяє з комфортом дивитися на будь-яких пристроях, що працюють під різними операційними системами (Windows Phone 7, Android, Symbian ^ 3) і, звичайно, на iPhone / iPad.