Рейтинг кращих онлайн ігор 2013 року

В даний час сучасним гравцям наданий широкий вибір комп'ютерних ігор з упором на поступовий розвиток персонажа. Безумовно, кожному геймеру властиві індивідуальні переваги у виборі MMORPG, проте в нашому рейтингу кращих онлайн ігор зібрані тільки об'єктивно якісні проекти, що підкорили численну ігрову аудиторію.

Зміст:

  • 10. EVE Online Apocrypha
  • 9. Lord of the Rings Online: Mines of Moria
  • 8. Darkfall online
  • 7. Everquest 2
  • 6. Runes of Magic
  • 5. Dungeons & Dragons Online: Stormreach
  • 4. Perfect World
  • 3. Star Wars: The Old Republic
  • 2. Word of Tanks
  • 1. World of Warcraft: Cataclysm

10. EVE Online Apocrypha

Основним нововведенням даного аддона є так звані Чревоточіни, що виникають абсолютно випадковим чином по території всього Нового Едена. Ці утворення являють собою справжні врата в віддалені системи. Природно, в нових світах гравцям доведеться зустрітися з більш серйозними ворогами, але арсенал геймерів також буде поповнено модернізованим зброєю.

9. Lord of the Rings Online: Mines of Moria

Всесвітньо відомий онлайн проект поповнився черговим доповненням. Введення двох нових класів повинно істотно вплинути на динаміку ігрового процесу. Крім того, тепер персонажа можна розвинути аж до 60-го рівня. По всій видимості геймерів чекає безліч цікавих нововведень, наприклад, перероблений AI або три нових локації з додатковими квестами.

8. Darkfall online

Неймовірно красивий тривимірний проект, виконаний в стилі фентезі, до сих пір привертає більшу частину ігрової аудиторії.В онлайн грі присутні шість різних рас, кожна з яких прагне завоювати якомога більше території. З огляду на суттєвої відмінності між ігровими расами - постійні запеклі баталії геймерам забезпечені. Система PvP битв опрацьована неймовірно якісно.

7. Everquest 2

Гравцям надана можливість насолодитися сиквелом однієї з найстаріших багатокористувацьких рольових ігор. Розробники стверджують, що друга частина Everquest не стане законним продовженням історії. Уже зараз геймери розуміють, що перед ними зовсім інший проект, який буде розвиватися одночасно з першою частиною цієї успішної RPG.

6. Runes of Magic

Runes of Magic - це класична багато користувачів ролева гра, реалізована в фентезійному сеттінгу. На вибір гравців надано шість базових класів, а також присутня можливість опанувати будь-яким вторинним умінням. Розробники також подбали про продуману бойової системі і можливостях крафтінга. Скористайтеся унікальними навичками кожного з класів, щоб підкорити світ Runes of Magic.

5. Dungeons & Dragons Online: Stormreach

В цій багатокористувацької онлайн RPG на вибір гравців надано п'ять рас, кожна з яких поділяється на різні класи. Величезна кількість смертоносних умінь допоможе кожному з користувачів довести свою перевагу в поєдинку. Бойова система тут вимагає уважності і наявності швидких рефлексів. Тільки так ви зможете перевершити свого суперника.

4. Perfect World

Цю гру по праву можна назвати епічною, адже основною ідеєю розробників даного проекту було створення абсолютно нового світу зі своїми законами і традиціями. Характерною відмінністю цієї розрахованої на багато користувачів RPG є справжня свобода вибору.Гравці зможуть мандрувати і боротися за безкрайніх локаціях ідеальної віртуального всесвіту.

3. Star Wars: The Old Republic

Нескінченна сага про зоряні війни, ймовірно, завжди буде актуальною в світі комп'ютерних ігор. Однак саме ця версія протистояння світлою і темною сторін найбільше сподобалася сучасним гравцям. Розробники стверджують, що геймерів чекає неймовірно цікава сюжетна лінія, адже вся увага акцентована на одвічну боротьбу ситхів і джедаїв.

2. Word of Tanks

Цей проект був запущений відносно недавно, але на сьогоднішній день World of Tanks є однією з кращих онлайн ігор сучасності за версією багатьох авторитетних видань. Гравцям тут щохвилини необхідно проявляти свої тактичні навички, щоб придушити натиск суперника. Більш того, тільки злагоджені командні дії дозволять перехитрити ворожу техніку. На вибір гравців буде надано близько 50 моделей німецьких і радянських танків.

1. World of Warcraft: Cataclysm

Найпопулярніша онлайн гра 2013 року. Безумовно, всі шанувальники роботи компанії Blizzard чекали доповнення до WoW, адже в цьому аддоне в гру було введено дві нові раси. Природно, присутність альянсу і орди може істотно вплинути на хід практично всіх важливих ігрових подій. Крім того, максимальний рівень тепер збільшено до 85-го, а це значить, що геймерам ще є над чим попрацювати.