Рейтинг кращих виробників цифрових відеокамер

За останні десятиліття можливість самостійної зйомки перекочувала від плівкових кінокамер до відеокамер , від аналогових моделей цифрових, від стандартного дозволу зображення до FullHD. Останній з перерахованих стандартів є еталоном якості цифрової відеозйомки, а тому на нього орієнтуються всі виробники відеокамер. Як зорієнтуватися у величезному асортименті і вибрати цифрову відеокамеру з високою якістю зйомки за прийнятною ціною?

Спеціально для цього ми склали рейтинг цифрових відеокамер з п'яти найбільш популярних брендів, заснований на численних думках власників даного обладнання. Камкордери відносяться до найбільш технологічного обладнання, тому для вдалої покупки бажано докладніше вивчити всі кращі відеокамери по співвідношенню ціна / якість.

Зміст:

  • 5. JVC
  • 4. Canon
  • 3. Samsung
  • 2. Panasonic
  • 1. SONY

5. JVC

Японська компанія стояла біля витоків ери цифрового відео, тому не дивно, що даний виробник потрапив в нашу престижну п'ятірку. Серія новітніх камер JVC отримала назву Everio. Серед потужного функціоналу цієї відеоапаратури можна згадати використання такої передової функції як Wi-Fi. Нові стандарти бездротового відеозв'язку стають все більш популярними в повсякденному житті. Всі новинки в модельному ряді Everio від JVC підтримують відеозапис в дозволі 1920?1080 (Full HD) на основі формату AVCHD. Це забезпечують надзвичайно високий рівень якості відеозапису в режимі UXP. При цьому використовується найвища в даному сегменті електроніки швидкість передачі даних 24 Мбіт / с. У всіх моделях лінійки встановлений вихідний роз'єм HDMI®, що забезпечує при перегляді на сучасних широкоекранних телевізорах чудову якість.

4. Canon

Ще до початку виробництва аналогових, а пізніше - цифрових відеокамер, компанія отримала величезний досвід напрацювань в суміжній галузі фото-апаратури, в якій є визнаним світовим лідером. У лінійці відеокамер компанія використовує об'єктиви власного виробництва, які отримали безліч престижних нагород і позитивних користувальницьких відгуків. Серед новинок - популярна цифрова відеокамера Canon LEGRIA HF G10, що дозволяє знімати відео не тільки в автоматичному режимі, але і з використанням усіх переваг ручного режиму. Записаний в форматі AVCHD відеоматеріал камера записує у внутрішню пам'ять (об'єм 32 Гб) або на зовнішню карту SDXC.

3. Samsung

Єдина компанія з Південної Кореї серед когорти японських виробників відрізняється застосуванням найсучасніших технологій і постійними розробками в області відеотехнологій. Серед цікавих функцій новинок - зйомка в умовах недостатнього освітлення, пило-вологозахищене "кишенькове" виконання, а також можливість моментально завантажувати відзняті відеоролики в соціальні мережі і файл-хостинги, наприклад, YouTube. У найбільш просунутих відеокамерах виробник використовує оптику еталонної якості від німецького виробника Schneider-Kreuznach.

2. Panasonic

Почесне друге місце нашого списку займає авторитетна японська компанія з величезним досвідом напрацювань в області виготовлення відеоапаратури.Серед останніх новинок виробник представив цілий ряд відеокамер високої чіткості, серед яких особливе місце займають перші побутові моделі з повноцінною підтримкою 3D. Вибравши до покупки таку камеру, ви отримаєте найбільш досконалий з технологічного боку апарат, який допоможе зняти максимально якісне на сьогоднішній день відео.

1. SONY

Беззаперечний лідер рейтингу в номінації " краща цифрова відеокамера ". Зовсім не дивно, адже професійні камери SONY використовуються не тільки на телебаченні, а й у зйомках "великого" кіно. Від професійних побратимів побутові камери успадкували максимально високу якість, функціональність і надійність, зберігши при цьому компактні розміри і зручність користування.