Рейтинг кращих виробників автомобільних магнітол

Кожен автолюбитель бажає слухати в своєму автомобілі тільки кращий звук. Тому завжди хочеться вибрати магнітолу автомобільну в свій автомобіль тільки від самого кращого виробника, адже від джерела аудіо-сигналу, (т. Е. Автомагнітоли) залежить не тільки якість відтворення улюбленої музики, а й зручність повсякденної експлуатації.

Незважаючи на те, що автомагнітоли від найбільш відомих і популярних брендів мають хорошим звуком за визначенням, не зайвим буде дізнатися перед покупкою, чим же вони відрізняються. Для цього ми склали рейтинг виробників автомобільних магнітол , заснований на відгуках автолюбителів. До нього увійшли п'ять найбільш популярних торгових марок, які представляють автозвук на вітчизняному ринку.

Зміст:

  • 5. Prology
  • 4. JVC
  • 3. Kenwood
  • 2. SONY
  • 1. Pioneer

5. Prology

В Росії цей бренд відзначає своє 15-річчя. Продукція компанії відрізняється від інших компаній виключно автомобільної спрямованістю. Сьогодні Prology - один з лідерів на російському ринку Car Audio і Multimedia. Модельний ряд автомагнітол відрізняється сучасним і стильним дизайном, а головне - високою якістю техніки, доступної більшості користувачів. Крім DVD / CD / MP3-ресиверів і мультимедійних центрів, в т. Ч. З підтримкою навігації, компанія представляє широкий асортимент автомобільної медіа-периферії (стельові і вбудовуються РК-монітори, телевізори з різною діагоналлю екрану, ТВ-тюнери, антени і різноманітні аксесуари).Надійна техніка спеціально адаптована для російських доріг і складних умов експлуатації.

4. JVC

Японська компанія є одним з найбільш авторитетних виробників автоелектроніки і за роки інтенсивної роботи встигла накопичити достатній досвід для створення по-справжньому якісної продукції. Сьогодні лінійка автомагнітол представлена ​​як класичними моделями з CD-плеєром і цифровим тюнером, так і складними системами багатоканального звуку, до складу яких може входити навіть смартфон. Кращі автомагнітоли по співвідношенню ціна / якість від JVC представлені в середньому ціновому сегменті. Найбільш просунуті моделі DVD / CD / USB-ресиверів оснащені широкоекранними сенсорними дисплеями з діагоналлю 6 або 7 дюймів і можливістю використання технології Bluetooth®.

3. Kenwood

Компанія з Японії, заснована в 1946 році, від початку свого заснування зайняла одне з лідируючих місць світового ринку комунікаційного та аудіо-обладнання завдяки стильному дизайну продукції, що застосовуються інноваційним технологіям і продуманому маркетингу. Концепція компанії стоїть на трьох китах - якості, інновації та технологічності. Серед автомобільних аудіосистем Kenwood представляє мультимедіа-ресивери (в т. Ч. З можливістю навігації), CD-ресивери 2-DIN, а також повний асортимент супутніх аксесуарів.

2. SONY

Цю компанію знають всі, а слоган "It's a SONY" вже не один десяток років є знаком гарантії еталонної якості, в т. Ч. І в автозвуку. Заслужену любов росіян і титул "найпопулярніша автомагнітола" компанія змогла завоювати ще 90-ті роки минулого століття своїми високотехнологічними (і тоді ще - касетними) моделями.Сьогодні ж в портфоліо компанії представлений широкий асортимент автомобільних розважальних систем з ультрасучасної начинкою. Приємний бонус такої техніки - підтримка iPod / iPhone в якості джерела якісного звуку.

1. Pioneer

А титул " найкраща автомагнітола " заслужено отримує бренд Pioneer, основним напрямком виробництва якого є висококласна автомобільна електроніка, а також її звукова складова. Фірма виробляє найкращі магнітоли за якістю звуку. Найбільш функціональні моделі автомагнітол обладнані широкоформатними сенсорними дисплеями з діагоналлю до 7 дюймів. Їх можливості дозволяють не тільки прослуховувати музику Hi-Fi-якості, але також влаштовувати невеликий кінотеатр, екран якого хоч і невеликий, зате має потужну підтримку у вигляді якісного багатоканального звуку.