Рейтинг кращих ручних тонометри

Молоковідсмоктувач - невеликий пристрій, призначене для безболісного і зручного зціджування грудного молока. Воно також дозволяє зберігати молоко в пляшечці для подальшого використання. Представляємо вам рейтинг Біологічно активні добавки 2016 року <, заснований на популярності моделей на "Яндекс. Маркеті ". Всі моделі є ручними, вони безшумні, легкі і обходяться без батарейок і акумуляторів.

Зміст:

10. Canpol Babies EasyStart

  • 9. Tommee Tippee
  • 8. Курносики 19204
  • 7. Pigeon
  • 6. Philips AVENT SCF330 / 13
  • 5. Medela Harmony
  • 4. Dr. Brown's Handi-Craft Company
  • 3. Medela Harmony без соски
  • 2. Ardo Amaryll Start
  • 1. NUK Soft & Easy
  • 10. Canpol Babies EasyStart

Середня ціна - 2 740 руб.

ефективний, зручний, портативний молокоотсос з адаптером для різних обсягів пляшечки (на 120, 150 або 250 мл). Пляшка і соска до неї йдуть в комплекті.

9. Tommee Tippee

Середня ціна - 3 023 руб. > У цього молоковідсмоктувача багата омплектація, в яку входить не тільки пляшечка на 150 мл і соска, але і контейнер для стерилізації, контейнер для зберігання молока і 6 одноразових вставок для бюстгальтера.

8. Курносики 19204 < Середня ціна - 524 руб.

до рейтингу ручних тонометри потрапила недорога російська модель, в комплекті з якою йдуть пляшечка (125 мл) і соска. Нічого зайвого, кращий річний молокоотсос "для початківців".

7. Pigeon

Середня ціна - 3 090 руб.

Перша модель з двофазним типом зціджування в списку найкращих Біологічно активні добавки.Що це означає? Спочатку молокоотсос працює в швидкому, але несильному режимі (стимуляція), і поступово переходить до неквапливого і глибокому зціджуванню. Такий режим дозволяє повністю "спустошити" груди від нагромадилося в ній молока. У комплекті з приладом йдуть пляшечка і соска.

6. Philips AVENT SCF330 / 13

Середня ціна - 3 350 руб.

Трохи дорожче, ніж інші учасники топ-10, але це пояснюється відомим брендом і чудовою якістю приладу. М'яка насадка приємно масажує груди. У комплекті йдуть три універсальних контейнера для молока.

5. Medela Harmony

Середня ціна - 2 868 руб.

Ще один молокоотсос з двофазним типом зціджування. Шарнирная рукоятка зроблена дуже зручно і дозволяє жінці вибрати саме комфортне положення руки в будь-який момент користування апаратом. Вже традиційні пляшечка і соска йдуть в комплекті.

4. Dr. Brown's Handi-Craft Company

Середня ціна - 3 460 руб.

М'яка, комфортна чашечка згинається і повторює рухи грудей. Насадка імітує процес смоктання грудей малюком, тим самим забезпечується приплив молока. Разом з тонометром поставляється пляшечка.

3. Medela Harmony без соски

Середня ціна - 2 000 руб.

Модель з двома важелями для однофазного і двофазного зціджування. Швейцарська якість, легкий процес збирання та розбирання, можливість поміняти лійку на інший розмір роблять Medela Harmony найкращим тонометри по поєднанню ціни і якості.

2. Ardo Amaryll Start

Середня ціна - 2 099 руб.

Швейцарський молокоотсос забезпечений ергономічною ручкою, яка підлаштовується як під праву, так і під ліву руку. Оснащений декількома воронками під пляшечки різного розміру. Завдяки антибактеріальній бар'єра грудне молоко не стикається з зовнішнім середовищем і захищене від розмноження хвороботворних мікроорганізмів.У комплект крім пляшечки і воронок входить йоржик для очищення.

1. NUK Soft & Easy

Середня ціна - 1 389 руб.

Кращий молокоотсос. Відгуки хвалять широку опорну підставку і м'яку силіконову насадку для грудей з масажними ефектом. Вона підходить навіть для втягнутих сосків. Цей молокоотсос дуже легко мити. У комплекті є пляшечка. Прилад сумісний з усіма сосками і загвинчуються кільцями Біологічно активні добавки виробництва німецької NUK Classic.