Рейтинг кращих страхових компаній по ОСАГО

Щорічно мільйони автовласників звертаються до стразові компанії за полісами ОСАЦВ. Якщо раніше росіяни, вирішуючи, де страхувати ОСАГО , перш за все, оцінювали вартість поліса, то сьогодні з'явився ще один важливий критерій.

Тепер при дотриманні певних умов власник авто може звертатися за відшкодуванням по ОСАГО не в компанію винуватця ДТП, а до власного страховика. Такий порядок називається "пряме відшкодування". І саме на зручність і швидкість виплат при прямому відшкодуванні збитків варто також звернути увагу при виборі страховика.

Ми пропонуємо рейтинг страховиків ОСАГО , складений за даними "РБК. Рейтинг". До нього увійшли л учшіе страхові компанії ОСАГО за підсумками 2011 року.

10. ВСАТ "Росія" (обсяг страхових премій в 2011 році, 2 430. 10 млн. Рублів). Компанія пропонує комплексний підхід до укладення договору ОСАЦВ, надаючи пільги постійним клієнтам, які користуються інші види страхування. На сайті компанії можна завантажити калькулятор вартості.

9. СГ "Уралсиб" (2 774. 54 млн. Рублів). Страхова група надає автовласникам однаково високий рівень сервісу в будь-якому регіоні Росії, який досягається за рахунок розгалуженої філіальної мережі, яка налічує понад 400 точок продажів. На сайті є калькулятор вартості страхового поліса ОСАЦВ .

8. СК "РОСНО" (3 293 млн. Рублів). Страхова компанія пропонує розрахунок вартості ОСАГО і придбання поліса через Інтернет або в будь-якому з 383 агентств по всій країні.

7. Страхова компанія "Альфа Страхування" (3 414. 72 млн. Рублів). Компанія пропонує зручний розрахунок вартості поліса ОСАЦВ онлайн, весь перелік документів необхідних для укладення договору є на сайті СК.

6. СК "Згода" (3 651. 01 млн. Рублів). Розрахувати вартість і замовити поліс ОСАГО можна через Інтернет або в одному з 600 офісів компанії. Для постійних клієнтів діють кращі умови ОСАГО .

5. Військово-страхова компанія (ТСК) (5 502. 71 млн. Рублів). За заявою компанії, страхова виплата за процедурою прямого врегулювання збитків здійснюється протягом 5 днів з моменту огляду транспортного засобу та надання повного пакету документів.

4. Страхова група МСК (7 067. 89 млн. Рублів). Скористатися послугами компанії щодо укладення договору ОСАЦВ і отримання виплати можна в будь-якому регіоні Росії. З квітня 2011 року до складу СГ увійшла Страхова група "Спаські ворота", що ще збільшило кількість пунктів обслуговування клієнтів.

3. ВСАТ "Ингосстрах" (7 811. 00 млн. Рублів). До послуг клієнтів, які уклали договір ОСАГО, цілодобова диспетчерська служба, можливість відстежувати статус врегулювання конкретного збитку на сайті компанії. Придбати поліс можна через Інтернет, в будь-якому з представництв ВСАТ в 220 населених пунктах і навіть за допомогою мобільного додатку для iPhone і Android.

2. СК "РЕСО-Гарантія" (9 600. 60 млн. Рублів). Страховик гарантує виплату за схемою прямого відшкодування збитку за сім днів. Центри відшкодування збитків працюють без вихідних, для клієнтів є цілодобова диспетчерська служба. Є можливість придбання поліса онлайн.

1. ТОВ "Росгосстрах" (32 930. 37 млн. Рублів) - найнадійніший страховик ОСАГО , безумовний лідер даного сегмента на ринку страхових послуг. Компанія пропонує клієнтам залишити заявку на оформлення поліса онлайн з безкоштовною доставкою додому або в офіс. Послугами страхової компанії користуються близько 25 млн. Чоловік.