Рейтинг кращих готелів В'єтнаму 2015

В'єтнам рік від року набирає популярність серед росіян. У цю країну їдуть і на екзотичний пляжний відпочинок, і за різноманітної екскурсійною програмою.

Пляжні готелі часто пропонують гостям харчування по системі "все включено", а недорогі міні-готелі далеко від узбережжя дозволяють повністю зануритися в самобутню культуру азіатської країни. Готелі на будь-який смак увійшли в наш сьогоднішній рейтинг кращих готелів В'єтнаму .

Зміст:

  • 10. Dessole Sea Lion Beach Resort and Spa 4 * (Нячанг), рейтинг 4. 7
  • 9. Seahorse Resort 4 * (Муйне), 4. 72
  • 8. Amaryllis Resort 4 * (Фантьет), 4. 72
  • 7. Vinpearl Resort Nha Trang 5 * (Нячанг), 4. 76
  • 6. The Summer 3 * (Нячанг), 4. 76
  • 5. Michelia 4 * (Нячанг), 4. 76
  • 4. Terracotta Resort Spa 4 * (Муйне), 4. 79
  • 3. Bamboo Village 4 * (Муйне), 4. 8
  • 2. DuParc Phan Thiet Ocean Dunes & Golf 4 * (Фантьет), 4. 83
  • 1. Green World Hotel 4 * (Нячанг), 4. 84

10. Dessole Sea Lion Beach Resort and Spa 4 * (Нячанг), рейтинг 4. 7

Найновіший готель в нашому Топ-10 був відкритий в 2014 році. На території 2 басейни з окремими дитячими зонами, дитячий майданчик, дискотека, керлінг, водні види спорту, 2 бари, ресторан.

9. Seahorse Resort 4 * (Муйне), 4. 72

Готель у в'єтнамському стилі відомий своїм СПА-центром. На території сад, бізнес-центр, басейн, тенісний корт, водні види спорту, бар і ресторан.

8. Amaryllis Resort 4 * (Фантьет), 4. 72

Готель для спокійного відпочинку пропонує гостям басейн, фітнес, СПА, великий теніс, відпочинок на приватному пляжі. Харчування можливо в ресторані готелю, в вартість перебування в Amaryllis Resort включені сніданки.

7. Vinpearl Resort Nha Trang 5 * (Нячанг), 4. 76

Готель категорії 5 зірок має в своєму розпорядженні ресторанами, тенісними кортами, СПА, дитячим клубом. Гостям надається необмежений доступ до аквапарк і парк розваг Vinpearl Land.

6. The Summer 3 * (Нячанг), 4. 76

Майже всі кращі готелі В'єтнаму мають категорію не менше 4 зірок. Однак готель The Summer не поступиться більш титулованим конкурентам. На території є СПА, басейн, фітнес, сауна і ресторан на даху.

5. Michelia 4 * (Нячанг), 4. 76

Розташований в центрі курорту готель дозволяє за 1 хвилину дістатися до пляжу. У готелі бізнес-центр, добре оснащений тренажерний зал, кафе, 3 ресторани, басейн.

4. Terracotta Resort Spa 4 * (Муйне), 4. 79

Гостям готелю пропонується самий розслабляючий тип відпочинку - проживання в невеликих котеджах на самому березі. На території є центр різних водних видів спорту, ресторан, фітнес, водолікарня.

3. Bamboo Village 4 * (Муйне), 4. 8

Готель в стилі в'єтнамської села розташований на облаштованому піщаному пляжі. На території 2 басейни, сауна, СПА, дитячий майданчик, центр здоров'я, ресторан і бар.

2. DuParc Phan Thiet Ocean Dunes & Golf 4 * (Фантьет), 4. 83

Готель розташований на пляжі. На території DuParc Phan Thiet є гольф клуб з 18 лунками, освітлювані тенісні корти, СПА, ресторан, 2 бари, магазини, 2 басейни, сауна.

1. Green World Hotel 4 * (Нячанг), 4. 84

Очолює рейтинг готелів В'єтнаму сучасний готель, розташований в центрі прибережного курорту Нха Транг. У готелі є парковка, басейн, фітнес, ресторан з дитячим меню, бари, лазня і сауна, а також два повністю обладнаних конференц-залу.