Рейтинг кращих готелів Туреччини на 2013 рік

Туреччина давно вже відвоювала у вітчизняних курортів звання всеросійської здравниці. Росіяни відпочивають тут цілий рік, віддаючи перевагу доступними цінами, російськомовному персоналу і чудовій рівню сервісу.

Ми склали для Вас рейтинг кращих готелів Туреччини на 2013 рік на основі відгуків, залишених сотнями туристів на ресурсі TopHotels.

Однак 2013 рік позаду, тому опубліковані кращі готелі Туреччини на 2014 рік.

Зміст:

 • Кращі готелі Туреччини 3 зірки
  • 5. Yesiloz (Сіде).
  • 4. Artemis Princess (Аланья).
  • 3. Aska Kleopatra Beste (Аланья).
  • 2. Sun Princess (Мармарис).
  • 1. Vital Beach (Аланья).
 • Кращі готелі Туреччини 4 зірки
  • 5. Sunrise (Мармарис).
  • 4. SENTIDO Sultan Beldibi (Кемер).
  • 3. Royal Garden Suite (Аланья).
  • 2. Xperia Kandelor (Аланья).
  • 1. Barut Cennet & Acanthus (Сіде).
 • Кращі готелі Туреччини 5 зірок
  • 5. Gloria Verde Resort (Белек).
  • 4. Barut Lara Resort Spa & Suites (Анталія).
  • 3. Mardan Palace (Антілія, Кунду).
  • 2. Rixos Premium Belek (Белек).
  • 1. Maxx Royal Belek Golf & Spa (Белек).

Кращі готелі Туреччини 3 зірки

- відмінна можливість недорого відпочити на узбережжі Середземного і Егейського морів. Всі рекомендовані нами готелі отримали гідні відгуки реальних туристів.

5. Yesiloz (Сіде).

В готелі 96 номерів, ресторан, бар, великий відкритий басейн, водні гірки, власний пляж на відстані 900 метрів від готелю.

4. Artemis Princess (Аланья).

Готель на 119 номерів коштує на другій лінії, але пляж власний - в 250 метрах від готелю.На території - дитячий і дорослий басейни, ресторан, бар, СПА-центр.

3. Aska Kleopatra Beste (Аланья).

Готель на 100 номерів має приватний пляж в сотні метрів від готелю, відкритий і критий басейни, фітнес-центр, ресторан і бар.

2. Sun Princess (Мармарис).

Готель на 98 номерів має 2 ресторани, 2 бари, паб, власний пляж в сотні метрів від території, дорослий і дитячий басейни.

1. Vital Beach (Аланья).

Готель на 66 номерів відкрився в 2004 році. На території дорослий і дитячий басейни, один ресторан, 2 бари, СПА-центр. Пляж готелю знаходиться через дорогу в 150 метрах від території.

Кращі готелі Туреччини 4 зірки

- дозволять провести відпустку з максимальним комфортом за доступною ціною. Окрему категорію готелів туроператори позначають як "4+" - ці готелі часом перевершують за рівнем сервісу і комфорту інші "п'ятизірковики".

5. Sunrise (Мармарис).

Готель на 116 номерів розташований в 3 км від повного розваг центру Мармаріса. На території відкритий басейн, дитячий майданчик, 5 ресторанів, 2 бари, власний пляж, фітнес-центр.

4. SENTIDO Sultan Beldibi (Кемер).

Готель на 172 номери знаходиться на першій лінії, у своєму розпорядженні невелику зеленою територією, двома ресторанами, баром, двома відкритими басейнами.

3. Royal Garden Suite (Аланья).

Готель на 145 номерів в своєму розпорядженні відкритими дорослим і дитячим басейнами, водними гірками, двома ресторанами, двома барами, тенісним кортом, власним пляжем в сотні метрів від готелю.

2. Xperia Kandelor (Аланья).

Готель на 98 номерів розташувався в центрі міста на другій лінії. На території відкритий басейн для дорослих і дітей, спортзал, ресторан і 2 бари. Пляж власний, але розташований через дорогу від готелю.

1. Barut Cennet & Acanthus (Сіде).

Готель на 250 номерів знаходиться на першій лінії, на території 4 ресторани, 4 бари, тенісний корт, дорослий і дитячий басейни, СПА-центр.

Кращі готелі Туреччини 5 зірок

- це найвищий рівень комфорту та сервісу. Величезна територія і розвинена інфраструктура перетворюють кожен з розкішних комплексів, включених в рейтинг готелів Туреччини , в справжнє місто розваг.

5. Gloria Verde Resort (Белек).

Територія готелю оточена соснами і евкаліптовими гаями. Безкоштовний шатл доставить гостей в будь-який з куточків величезного комплексу, що об'єднує території готелів "Gloria Golf Resort", "Gloria Serenity Resort" і "Gloria Verde Resort". На території готелю 6 ресторанів, 5 тематичних барів, 4 басейни з прісною і морською водою.

4. Barut Lara Resort Spa & Suites (Анталія).

Готель відноситься до знаменитої елітної мережі "Barut". На території готелю 6 ресторанів, кафе, 5 барів, великий відкритий і закритий басейни, аквапарк, міні-гольф, тенісні корти. Остання реконструкція готелю проведена в 2010 році.

3. Mardan Palace (Антілія, Кунду).

Один з найбільших серед увійшли до нашого рейтинг готелів Туреччини готельних комплексів відкрився в 2009 році. Площа території - 180. 000 кв. м. Тут є найбільший в Європі відкритий басейн, співаючі фонтани, штучний риф для дайвінгу, пара десятків ресторанів, барів і кафе.

2. Rixos Premium Belek (Белек).

Площа території готелю - 405. 000 кв. м, одночасно тут можуть відпочивати 1700 гостей. Штат обслуговуючого персоналу перевищує 1000 чоловік. Серед визначних пам'яток готелю - Вулиця барів, а також Французька вулиця, де кілька разів на день блискавка і йде штучний дощ. На території є чудовий аквапарк, дельфінарій, 13 ресторанів і безліч барів.

1. Maxx Royal Belek Golf & Spa (Белек).

В найкращому готелі Туреччини 2013 року , напередодні сезону була проведена реконструкція, незважаючи на те, що Maxx Royal був відкритий лише в 2011 році. Туристів в готелі обслуговують 1300 Співробітників Види, в анімаційну програму входять виступи Театру танцю Єлізарова, балету Тодес. На території готелю 6 ресторанів, 10 барів, 9 тенісних кортів, відкриті і криті басейни, тенісні корти, 26 конференц-залів.