Рейтинг кращих готелів Шарм-Ель-Шейха 5 зірок

Найрозкішнішим курортом Єгипту вважається Шарм-Ель-Шейх. Тут на березі Червоного моря розташовані готелі, що пропонують відмінний дайвінг, комфортне розміщення, гарне харчування і розваги на будь-який смак.

Сьогодні для всіх, хто збирається у відпустку, ми публікуємо свіжий рейтинг кращих готелів Шарм-Ель-Шейха . До нього увійшли тільки ті готельні комплекси 5 зірок, які були удостоєні місця в Топ-100 кращих курортних готелів світу на 2015 рік, від порталу TopHotels.

В дужках вказано рейтинг готелю за відгуками і оцінками відвідувачів.

Зміст:

  • 8. Sheraton Sharm Hotel & Spa (4. 61)
  • 7. Royal Savoy (4. 62)
  • 6. Nubian Island (4. 62)
  • 5. Stella Di Mare Sharm Beach & Spa Hotel (4. 62)
  • 4. Cleopatra Luxury Resort (4. 64)
  • 3. Club Magic Life Sharm El Sheikh Imperial (4. 70)
  • 2. Baron Palms Resort (4. 70)
  • 1. Rixos Sharm El Sheikh (4. 72)

8. Sheraton Sharm Hotel & Spa (4. 61)

Готель має величезну територію і 800 метрів власного пляжу. На території 15 ресторанів і барів, 11 басейнів, водні гірки, дайв-центр. Розміщення можливе як в головній будівлі, так і на відокремлених віллах.

7. Royal Savoy (4. 62)

Ексклюзивний готель тільки для дорослих розташований біля Національного парку Рас-Мохаммед. На території 11 барів і ресторанів, 3 басейни, школа дайвінгу. Готель не приймає організовані групи - тільки індивідуальних туристів і пропонує безкоштовний трансфер від міжнародного аеропорту, а також назад.

6. Nubian Island (4. 62)

Готель розташований на території великого парку в бухті Набк.Власний пляж Nubian Island підійде дітям і дорослим, т. К. Має і піщану зону, і ділянку з кораловим рифом.

5. Stella Di Mare Sharm Beach & Spa Hotel (4. 62)

Як і інші кращі готелі Шарм-Ель-Шейха, комплекс Stella Di Mare має відмінними умовами для вивчення підводного світу - два понтона і живий кораловий риф. Крім того в Stella Di Mare 2 басейни, 6 барів і ресторанів.

4. Cleopatra Luxury Resort (4. 64)

Не всі кращі готелі Шарма 5 зірок можуть похвалитися таким сучасним оснащенням - комплекс Cleopatra Luxury Resort був відкритий в 2010 р на території 100 000 кв. метрів. У готелі 12 ресторанів і 4 басейни.

3. Club Magic Life Sharm El Sheikh Imperial (4. 70)

Поруч з 280-метровим пляжем є кораловий риф. На величезній території готелю є хороші варіанти для розміщення як поблизу галасливих розваг, так і далеко від суєти. Готель входить в число кращих готелів Єгипту, займаючи 6 місце в рейтингу.

2. Baron Palms Resort (4. 70)

В готелі все призначене для максимально розслабленого відпочинку гостей старше 16 років. Затишна і зелена територія Baron Palms Resort знаходиться всього в 4 км від аеропорту. За сотню метрів від готелю великий впорядкований власний пляж.

1. Rixos Sharm El Sheikh (4. 72)

Очолює рейтинг готелів Шарм-Ель-Шейха мережевий готельний комплекс Rixos. Номери готелю пропонують вид на затоку Акаба з островом Тиран.

В Rixos Sharm El Sheikh десять басейнів, водні гірки, різні ресторани і бари, СПА-центр Royal Spa, пляж з кораловим рифом.