Рейтинг кращих готелів Хургади 5 зірок

Хургада відрізняється від знаменитого Шарм-Ель -Шейха близькістю до основних визначних пам'яток Єгипту, найдемократичнішими цінами і наявністю на всій протяжності узбережжя курорту пляжів з пологим заходом в море.

Для дітей і підлітків в Хургаді безліч готелів і міні-і тінейджер-клубами, дитячими та спортивними майданчиками, з аквапарком. Ну а дорослої компанії не дадуть занудьгувати поїздки в пустелю на квадроциклах, дайвінг, молодіжні дискотеки і можливості для шопінгу. У наш рейтинг кращих готелів Хургади увійшли 10 готельних комплексів 5 зірок, що пропонують відпочинок на вищому рівні.

В дужках вказано рейтинг готелю за відгуками туристів.

Зміст:

  • 10. Jasmine Palace Resort & Spa (4, 43)
  • 9. Sentido Mamlouk Palace Resort (4, 5)
  • 8. SUNRISE Select Garden Beach Resort & Spa (4, 56)
  • 7. Sunrise Holidays Resort (4, 58)
  • 6. Pickalbatros Palace Resort (4, 58)
  • 5. Dana Beach Resort (4, 59)
  • 4. Moevenpick Resort Hurghada (4, 6)
  • 3. Jaz Aquamarine Resort (4, 63)
  • 2. Sunrise Grand Select Crystal Bay Resort (4, 67)
  • 1. Steigenberger Al Dau Beach (4, 74)

10. Jasmine Palace Resort & Spa (4, 43)

Новий готель побудований в палацовому стилі і пропонує стильне поєднання традиційних арабських мотивів з сучасними елементами дизайну. На території є вся інфраструктура, яку можуть запропонувати кращі готелі Хургади - 10 барів і ресторанів, кілька басейнів, дитячі розваги.

9. Sentido Mamlouk Palace Resort (4, 5)

На території комплексу 2 басейни, водні гірки, тенісні корти, футбольне поле, волейбольний майданчик, 9 барів і ресторанів, фітнес-центр, віндсерфінг.

8. SUNRISE Select Garden Beach Resort & Spa (4, 56)

На території готелю 3 басейни, водні гірки, 2 тенісних корти, дрібнопіщаний пляж зі зручним заходом, 7 барів і ресторанів, віндсерфінг.

7. Sunrise Holidays Resort (4, 58)

На території Sunrise Holidays Resort 8 барів і ресторанів, великий відкритий басейн, спортивні та дитячі майданчики. Вихід з головного корпусу готелю в 30 метрах від кромки Червоного моря.

6. Pickalbatros Palace Resort (4, 58)

Територія готелю - 72 000 кв. метрів. На території - 3 тенісних корти, дитячий аквапарк, 13 барів і ресторанів, величезний басейн, віндсерфінг, волейбол, давінгу-центр, міні-футбол.

5. Dana Beach Resort (4, 59)

Площа готелю - 181 000 кв. метрів - це один з найбільших комплексів з числа увійшли до рейтингу готелів Єгипту. На території готелю 4 бари і ресторани, 3 басейни, футбольної поле, тенісний корт, майданчики для волейболу та баскетболу, дайв-центр, міні-гольф.

4. Moevenpick Resort Hurghada (4, 6)

Аквацентр готелю пропонує заняття віндсерфінгом і дайвінгом. На великій території Moevenpick Resort 6 барів і ресторанів, спортивний центр з тенісними кортами, величезний конференц-зал на 900 чоловік. Доступно розміщення на віллах з індивідуальними басейнами.

3. Jaz Aquamarine Resort (4, 63)

Чудовий готель для любителів водних розваг - на величезній території комплексу 20 басейнів, 3 дорослих та 1 дитячий аквапарк, 500-метровий пляж. Також до послуг гостей Jaz Aquamarine 8 барів і ресторанів.

2. Sunrise Grand Select Crystal Bay Resort (4, 67)

В готелі 11 барів і ресторанів і власний пляж з лагуною. Комплекс входить в мережу Sunrise, традиційно пропонує сервіс на найвищому рівні. Практично всі готелі цього ланцюжка отримують найкращі відгуки.

1. Steigenberger Al Dau Beach (4, 74)

Очолює рейтинг готелів Хургади 5 зірок мережевий готель Steigenberger, на території якого 12 барів і ресторанів, 7 конференц-залів, безкоштовний трансфер постояльців в центр міста, безкоштовне відвідування аквапарку Steigenberger Aqua Magic.