Рейтинг кращих гелів для вмивання

Живучи в швидкому міському темпі досить важко зберігати шкіру обличчя чистою і зволоженою. Існує велика кількість засобів, що очищають для особи: мило, скраби, всілякі зволожуючі лосьйони та інші. Але найактуальнішим на даний момент є засіб, що іменується гелем для вмивання. Основна перевага гелю для вмивання полягає тому, що він одночасно поєднує в собі очищення та зволоження.

Отже, які гелі для вмивання краще очищають і зволожують шкіру?

Зміст:

 • Топ 5 кращих гелів для вмивання
  • 5. Гель для обличчя "Ідеальна шкіра" від Чиста лінія
  • 4. Термо-гель "глибоке очищення" особи Nivea
  • 3. Що очищає гель Hydrafresh Instant Freshness Foaming Gel by L'Oreal
  • 2. Гель особи Pure Calmille by Yves Rocher
  • 1. Гель-мус для обличчя від Planeta Organica

Топ 5 кращих гелів для вмивання

5. Гель для обличчя "Ідеальна шкіра" від Чиста лінія

Виробник кращих шампунів для волосся, пропонує олічной рішення для шкіри обличчя, гель "Ідеальна шкіра". Одне з головних переваг даного гелю для вмивання - його бюджетна ціна. Це, безумовно, дуже радує. Сам виробник гарантує глибоку чистку особи без сухості і стягнутості. Крім того, цей гель буде досить ефективним в боротьбі з шкірними висипаннями.

4. Термо-гель "глибоке очищення" особи Nivea

Незважаючи на те, що в назві даного засобу вказана характеристика "глибоке очищення", гель діє дуже дбайливо і не стягує шкіру, іншими словами використовувати його можна щодня.Принцип використання досить простий: нанести на обличчя, попередньо обдавши його водою і втирати масажними рухами, поки крем нагрівається, потім змити. Засіб легко піниться і чистить шкіру, після нього обличчя виглядає чистим і свіжим.

3. Що очищає гель Hydrafresh Instant Freshness Foaming Gel by L'Oreal

Даний гель відмінно справляється із завданням очищення і зволоження шкіри. Крім того, в ньому міститься комплекс вітамінів і мінералів, що сприятливо впливає на колір обличчя. До його переваг також можна віднести легкий, приємний запах і економічну упаковку. Таким чином, це один з найкращих варіантів для людей з нормальною і сухою шкірою, яка особливо потребує зволоження.

2. Гель особи Pure Calmille by Yves Rocher

Прозоре засіб з ніжною текстурою, виготовлений із застосуванням екстракту ромашки, дбайливо змиє макіяж з обличчя і відмінно очистить шкіру. Даний засіб має ненав'язливим ароматом і м'якою консистенцією.

1. Гель-мус для обличчя від Planeta Organica

Основною перевагою даного гелю є повністю натуральні інгредієнти, що входять до його складу. Даний засіб дуже економно в застосуванні, так як сам гель досить густий і щоб очистити всю поверхню обличчя достатньо всього краплі кошти. Крім того, гель приємно пахне маслом апельсина, легко змивається і не сушить шкіру. Таким чином, якщо ваша мета - чиста, що не пересушена, приємно пахне шкіра без почервоніння, то це засіб, який очолює рейтинг гелів для вмивання, найімовірніше вам підійде.