Рейтинг кращих безкоштовних антивірусних програм, тест 2015 року

Хороший антивірус повинен ефективно відбивати атаки шкідливих програм, не використовувати занадто багато пам'яті, і захищати особисту інформацію користувача.

Всі програми, що увійшли в рейтинг кращих безкоштовних антивірусів 2015 року , забезпечують захист в реальному часі від атак шкідливих програм. Вони відібрані на основі вибору редакції авторитетного комп'ютерного журналу PC Magazine, який публікує відгуки і превью на останні апаратні і програмні новинки.

Раніше ми опублікували рейтинг антивірусів 2015 року, до якого увійшли кращі платні рішення для максимального захисту.

Зміст:

  • 5. Avast Free Antivirus 2015
  • 4. Ad-Aware Free Antivirus + 11
  • 3. Malwarebytes Anti-Exploit Free
  • 2. Bitdefender Antivirus Free Edition (2014 року)
  • 1. Panda Free Antivirus 2015
    • Тест безкоштовних антивірусів 2015 роки (Порівняльна таблиця результатів)

5. Avast Free Antivirus 2015

Дітище чеської компанії Avast Software відрізняється дружнім інтерфейсом, хорошою продуктивністю і великим (для безкоштовної програми) набором функцій. У новій версії антивірусу доданий сканер мережевої захисту, завданням якого є перевірка параметрів безпеки домашнього роутера. І хоча з виявленням деяких "зараз", які проникли на комп'ютер, Avast Free Antivirus 2015 справляється не так добре, як його "колеги", що увійшли в топ-5 кращих безкоштовних антивірусних програм, він може захистити систему від більшості загроз.

4. Ad-Aware Free Antivirus + 11

Розробники з Lavasoft поліпшили призначений для користувача інтерфейс своєї програми, зробивши його більш простим для користувачів. При скануванні антивірус диференціює небезпечні файли і безпечні файли, які мають схожі поведінкові ознаки. Він в реальному часі відстежує мережеву активність, запущені на комп'ютері процеси, зміна реєстру, що завантажуються з Мережі файли і відвідувані користувачем сайти. До недоліків Ad-Aware Free Antivirus + 11 PC Magazine відніс те, що попередня версія заробила вищий бал в тому ж антивірусний тесті.

3. Malwarebytes Anti-Exploit Free

До переваг цього антивірусного ПО відносяться: простота установки і відсутність конфліктів з іншими додатками для захисту ПК. Він відмінно справляється з різними експлойта і не використовує сигнатур для роботи. Мінуси: для повноцінного захисту комп'ютера одного лише Malwarebytes Anti-Exploit Free мало. У нього немає швидкого сканування або планувальника сканування. Ця програма не вміє перевіряти електронну пошту або сайти. Запускати перевірку експлойтів потрібно вручну.

2. Bitdefender Antivirus Free Edition (2014 року)

Ця програма підкорила серця співробітників PC Magazine своєї ненав'язливість. Вона може повноцінно працювати у фоновому режимі, не потребує налаштуваннях конфігурації. Відмінно зарекомендувала себе в результаті випробувань в незалежних тестових лабораторіях і в тесті PCMag на виявлення і видалення шкідливих програм. Чому ж тільки друге місце серед найкращих безкоштовних антивірусів? Даний антивірус орієнтований, в першу чергу, на "порятунок" вже зараженої системи, а консультацію технічної підтримки можна отримати тільки за допомогою електронної пошти.

1. Panda Free Antivirus 2015

Цей "хмарний" антивірус за результатами тестів в незалежних лабораторіях виявився нарівні з кращими комерційними антивірусними рішеннями. За що і очолив список найкращого безкоштовного антивірусного ПО 2015. У числі переваг "панди": швидка установка, простота використання, унікальна система для пошуку і лікування вірусних і інших видів загроз, яка в режимі реального часу "підживлюється" інформацією від мільйонів користувачів. Комп'ютери, що входять до Panda-спільнота, постійно обмінюються і отримують вигоду від всіх даних, що зберігаються в хмарі. Недолік у Panda Free Antivirus 2015 один: програма помилково визначила одну утиліту PCMag як шкідливої ​​програми.

Тест безкоштовних антивірусів 2015 роки (Порівняльна таблиця результатів)