Рейтинг кращих Форекс трейдерів Росії

За допомогою гри на курсах валют можна сколотити немаленьке стан. Успішна стратегія, завзятість, а також непохитна віра в себе допомагають домогтися неймовірних висот в мистецтві біржової торгівлі.

Сьогодні ми представляємо Топ-5, в який увійшли кращі трейдери Росії 2015 року, які показали найкращі результати на ринку Форекс. Можливо, приклад цих видатних трейдерів спонукає когось почати свою кар'єру на валютній біржі і переконатися, що ПАММ-рахунки не розлучення лохів на гроші.

Зміст:

  • 5. Олексій Мартьянов
  • 4. Роман Вишневський
  • 3. Ерік Найман
  • 2. Олександр Елдер
  • 1. Олександр Резвяков

5. Олексій Мартьянов

Особистий рекорд Олексія - це денний дохід на біржі в сумі $ 30 000. Мартьянов є трейдером компанії "United Traders", також він широко відомий своїм хуліганським блогом і особливою філософією трейдингу.

Торги Мартьянов веде з будь-якої точки світу, власним прикладом доводячи можливість заробляти і лежачи на пляжі, при наявності доступу до торговому майданчику через високошвидкісний Інтернет.

4. Роман Вишневський

Роман почав кар'єру трейдера в 2007 році. А вже в 2009 році він заробив свій перший біржовий мільйон доларів і заснував спільно з партнерами компанію "United Traders", під керуванням якої близько $ 30 мільйонів.

Рекордний для Романа показник денного доходу на торгах - $ 198 713, а рекордна беззбитковий серія торгів склала 33 місяці.

3. Ерік Найман

Найман народився в Казахстані, але довгі роки жив саме в Росії. Один з кращих трейдерів є автором ряду книг з біржової торгівлі, аналізу, управління ризиками та інвестиціями.

Сьогодні Ерік співпрацює з декількома великими форекс ПАММ майданчиками, фінансовими компаніями в якості консультанта по інвестуванню.

2. Олександр Елдер

Елдер народився в Ленінграді, але сьогодні живе і працює в США. За консультаціями до Олександра звертаються провідні фінансові інститути, а його книга "Trading for a Living" була переведена на 12 мов і сьогодні користується успіхом у трейдерів по всьому світу.

На шляху до вершини рейтингу, Елдер переживав неймовірні злети і падіння, виробляючи власну стратегію, яка лягла в основу кращих Форекс радників.

1. Олександр Резвяков

Очолює рейтинг трейдерів трейдер, який починав зі звичайних курсів з біржової торгівлі. Первинною метою новачка був стабільний приріст інвестицій на 2-3% в місяць. Підібравши правильну стратегію, "відчувши" правила ринку, в 2007 році Олександр зумів збільшити баланс торгового рахунку на 1426%.

Сьогодні Резвяков займається біржовими ф'ючерсами, а також веде авторські курси для всіх бажаючих почати заробляти на Форексі.