Рейтинг найкращих жіночих шампунів

У виборі косметичних засобів нам доводиться довіряти лише інтуїції, рекламі і порад знайомих. Ні те, ні інше, ні третє не може бути об'єктивно, а фахових оцінок проводиться дуже мало. Для того, щоб допомогти жінкам визначитися у виборі шампуню для миття голови ми представляємо рейтинг кращих жіночих шампунів , складений експертами журналу "Споживач. Домашня аптека ".

Опубліковано новий рейтинг кращих шампунів для волосся 2016 року, складений за результатами тестів.

Зміст:

  • 8. Ворожка
  • 7. Sunsilk
  • 6. ДРОЖЖИ ДЛЯ ВОЛОССЯ
  • 5. TIMOTEI З ЕКСТРАКТАМИ ТРАВ
  • 4. CLIVEN
  • 3. VIVALITY
  • 2. NIVEA Hair Care
  • 1. PANTENE PRO-V

8. Ворожка

Країна виробник: Росія.

Згідно з рекламою цей шампунь-кондиціонер включає в себе повний комплекс вітамінів, що живлять волосся, а доданий кондиціонер з захисними властивостями надає обсяг і легкість волоссю. З реальних переваг цього шампуню можна відзначити його вартість - всього 25 рублів, тим більше що в нього входять 2 діючі речовини (хоча це справа смаку). На противагу цьому тести показали несприятливу для волосся слабощелочную середу: рН = 7, 5-8. Також з недоліків можна назвати недостатню кількість піни. Таким чином, можна сказати, що якість шампуню цілком відповідає його цінової категорії.

7. Sunsilk

Країна виробник: Росія.

Рекламодавці розхвалюють провітамін В5 і протеїну шовку, що містяться в шампуні, які живлять волосся.Також присутній кондиціонуючий ефект, який повинен надавати обсяг і захищати волосся від електростатичного напруги. Однак за оцінками експертів його рівень рН точно також несприятливий для волосся як і у попереднього шампуню, проте вартість Sunsilk в 2 рази більше. З переваг шампуню можна назвати велику кількість піни, легке розчісування після миття, відсутність підвищення випадіння волосся.

6. ДРОЖЖИ ДЛЯ ВОЛОССЯ

Країна виробник: Росія.

Декларується як виготовлений з найкорисніших продуктів харчування шампунь, який містить понад 200 поживних і біологічно активних речовин, покращує їх обмін в волоссі. Запобігає випаданню волосся, знімає запальні процеси. На відміну від попередніх марок рівень рН виявився ближче до норми - 6-6, 5, а ось пенообразующие властивості нижче необхідного рівня, та й в'язкість занизька. Це компенсується низькою вартістю продукту, м'якістю волосся після миття.

5. TIMOTEI З ЕКСТРАКТАМИ ТРАВ

Країна виробник: Росія.

Реклама даного продукту обіцяє дбайливий, але ефективний догляд за волоссям, за рахунок натуральних екстрактів трав. Також вказується на збалансований рН і густу піну, яка добре промиє волосся. Однак тести показали, що рівень піни недостатній і вона досить швидко осіла. Рівень рН на ділі виявився нейтральний, що нешкідливо для волосся, але і користі особливої ​​не принесе. Після миття волосся стали м'яким і пухнастими, що є безсумнівним плюсом шампуню, як і те, що велика бутель (400 мл) коштує стільки ж, скільки у більшості шампунів коштує 200-250 мл. Також гідністю шампуню можна вважати його густоту, однак при цьому він недостатньо швидко розчиняється в воді.В цілому враження у експертів склалося сприятливе.

4. CLIVEN

Країна виробник: Італія.

Спеціалізується на волоссі з посіченими кінчиками, а також після фарбування і хімічної завивки, декларуючи відновлює і захисну дію за рахунок активних інгредієнтів, провитаминов РР і В5. Тести показали злегка перевищує норму рН - 7-7, 5. Після миття волосся простіше розчісується, однак після тривалого застосування волосся стали трохи більше випадати, що можна пов'язати з підвищеним рН. До того ж шампунь має стійкий синтетичним запахом.

3. VIVALITY

Країна виробник: Росія-Німеччина

Згідно з ідеєю розробників розроблений спеціально для тонких волосся, основою дії є збільшення обсягу за рахунок протеїнів, які входять до складу. При тестуванні шампунь показав хороші результати - і рН = 6, 5, і піноутворення цілком достатня. З недоліків можна назвати "ефект брудного волосся", який відчувається вже на 2ий день після миття.

2. NIVEA Hair Care

Країна виробник: Німеччина

Виробники звертають увагу на те, як ефективно шампунь доглядає за пошкодженим і сухим волоссям завдяки унікальному кальцієво-вітамінного комплексу. Згідно створеному рекламодавцями образу продукту, він відновлює пошкоджені і ламке волосся, надає волоссю шовковистий блиск, проникаючи в основу. Тести показали досить низьку кількість піни, але її склад виявився на необхідному рівні, а ось рН виявився на висоті, склавши 5, 5. Після першого ж застосування волосся стали шовковистим, проте виникла проблема з розчісуванням після тижневого застосування.

1. PANTENE PRO-V

Країна виробник: Польща.

Активні компоненти шампуню, якщо вірити рекламі, звільняють шкіру голови від поверхневого шару, що сприяє активному очищенню від лупи. При тестуванні продукт продемонстрував найвищий результат по піноутворення, показавши не лише її велика кількість, але і високу якість. Рівень рН виявився в межах норми: 7-7, 5. Після миття волосся м'які, легко розчісується, а ефект "брудного волосся" може не з'являтися тиждень. Також з позитивних сторін продукту можна відзначити приємний запах, який зберігається на волоссі.

Саме так виглядає сьогодні найкращий жіночий шампунь!